فهرست

واکنش به قرعه کشی لیگ قهرمانان (قسمت دوم)

آی اسپورت- قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا روز گذشته (جمعه) برگزار شد و قرعه ها مشخص شد. افراد مختلف در تیم ها به این قرعه ها واکنش نشان دادند که در زیر به برخی از آن ها اشاره می کنیم:
ناصر الخلیفی(مالک پی اس جی): مثل هر سال، بی صبرانه منتظر شروع این بازی ها هستم. این رقابت ها بزرگ ترین هدف ما هستند. بازی مقابل آرسنال جذاب است. در انتظار حریفی سرسخت هستیم.
اورس فیشر(سرمربی بازل): با هیجان زیاد قرعه کشی را دنبال کردم. از قرعه تیممان راضی ام. آرسنال و پاریس دو حریف فوق قدرتمند هستند و ما هرگز مقابل آن ها بازی نکردم. هوادارانمان هم از این بابت خوشحال خواهند بود. بازی مقابل آرسنال خیلی خاص است چون دو بازیکن سابق ما حالا در آن تیم هستند: گرانیت ژاکا و محمد الننی. نباید لودوگورتس را هم نادیده بگیریم.
لورنکو کوئلیو(مدیر بنفیکا): قرعه تیم ما خیلی سخت است. 3 حریف که در لیگ هایشان قهرمان و دوم شدند. همیشه هدفمان صعود از دور گروهی است. هر چیزی ممکن است.
سرهی ربروف(سرمربی دینامو): گروه خیلی سختی داریم. درست مانند دور قبل. می دانیم باری هر بازی باید چطور باشیم. اما جدیت و تلاشمان یکسان است. باید بیشترین گل ممکن را به ثمر برسانیم. قرعه مان می توانست خیلی بدتر از این هم باشد. حالا گروه جذابی داریم. اما شانس صعود به دور بعد را هم داریم. امیدوارم بچه هایم این را بفهمند.
خوردی مستره(نایب رئیس بارسلونا): اتحاد دوباره با گواردیولا چیزی است که در دنیای فوتبال اتفاق می افتد. به نظرم سیتی زیر نظر پپ تغییر کرده است. اما باید ببینیم چقدر خوب شده اند. همه بازی های سخت خواهند بود.
بگیریستین(مدیر ورزشی منچسترسیتی): سال گذشته هر دو بازی مقابل مونشنگلادباخ برایمان سخت بود. اگرچه بردیم، اما سخت بود. تیم های سختی در گروهمان هستند و کار دوباره سخت خواهد بود. بازگشت به بارسا برای پپ خوب است، بازی با گلادباخ هم همین طور چون او به خوبی لیگ آلمان و تیم های آلمانی را می شناسد. همچنین پیش از این هم سابقه بازگشت به نیوکمپ را داشته است. سلتیک هم خیلی سخت است. عاشق بازی سلتیک و رنجرز هستم. به نظرم گروه جذابی داریم.
کارلو آنچلوتی(سرمربی بایرن مونیخ): یک گروه سخت داریم. باید کار خودمان را بکنیم. اتلتیکو سال گذشته بایرن را حذف کرد، روستوف سورپرایز بوده و برد راحتی مقابل آژاکس به دست آورده است. آیندهوون هم سال گذشته در ضربات پنالتی و در مسابقه ای نفس گیر مغلوب اتلتیکو شد. این گروه سختی است.
توماس مولر(مهاجم بایرن مونیخ): می خواهیم در بازی با اتلتیکو نشان دهیم که می توانیم بهتر از سال گذشته کار کنیم. باید گل بزنیم. به نظرم این گروه گروه سختی است. همه نوع تیمی در آن دیده می شود. به دنبال شروع این بازی ها هستم.
مائوریسیو پوچتینو(سرمربی تاتنهام): به خوبی می دانیم که روس ها حریفان سرسختی هستند و زسکا تیم خیلی خوبی دارد. فصل گذشته در یورولیگ با دورتموند بازی کردیم و می دانیم که تیم های آلمانی چقدر جنگجو هستند. لورکوزن هم تیم قدرتمندی است. موناکو را به خوبی می شناسیم. دوباره گروه سختی در لیگ قهرمانان داریم و همیشه این مسابقات سخت هستند.
روجر اشمیت(سرمربی لورکوزن): درست مثل 15-2014، ما در گروه خیلی سختی قرار گرفته ایم. در آن زمان ما دوم شدیم. یک بار دیگر با انگیزه آمده ایم تا به دور بعدی بازی ها صعود کنیم.
رونالدو(بازیکن رئال مادرید): بازی با اسپورتینگ بازی خاصی است. چون این تیم تیم خاصی است. می خواستم دوباره با این تیم همگروه شویم. چون به نظرم آن ها تیم خوبی دارند. سرمربی خوبی دارند و قرار است لحظات شیرین دیگری در زندگی ام رقم بخورد. بازی مقابل آن ها برای من یک افتخار است. پیش از این با دورتموند هم در این بازی ها بازی کرده ایم. شکست هم خورده ایم. می دانیم تیم قدرتمندی هستند. مخصوصا در زمین خودشان و با هواداران بی نظیرشان. من هرگز مقابل لخیا بازی نکرده ام و اصلا چیزی درباره تیمشان نمی دانم. پس تجربه ای جدید خواهد بود. تجربه ای زیبا مقابل تیمی که هرگز مقابلش بازی نکردم. اما امیدوارم سورپرایزی در کار نباشد.
اشملزر(بازیکن دورتموند): مادرید قرعه فوق العاده ای است. ما بارها مقابل آن ها بازی کرده ایم. به خوبی آن ها را می شناسیم. اسپورتینگ برای ما جدید است، لخیا هم همین طور. اما آن ها اولین تیم لهستانی هستند که بعد از 20 سال به این مسابقات رسیده اند و این شانسی نیست. باید حواسمان باشد و این برای ما یک هشدار است.
کلودیو رانیری(سرمربی لسترسیتی): می خواهم جنگیدن بازیکنانم مقابل بهترین های اروپا را ببینم. هر تیمی در این مسابقات مانند قهرمانان می جنگد و ما باید 100 درصد توانمان را بگذاریم تا هوادارانمان بتوانند به ما افتخار کنند. فصل گذشته فوق العاده بود اما حالا انتظار بیشتری داریم. حالا در لیگ قهرمانان هستیم و این یک فرصت استثنایی دیگر است که کیفیتمان را نشان دهیم. هوادارانمان مستحق جداب تیمشان مقابل پورتو، کلاب بروژ و کپنهاگن بودند.
برونو جنسیو(سرمربی لیون): با این که می دانیم گروه ما یکی از گروه های سخت این دوره است، از بازیکنانم خواستم تا باور داشته باشند که می توانند صعود کنند. سعی می کنیم در خانه شکست نخوریم و هوادارانمان را خوشحال کنیم.کد خبر 9404
 
     
آی اسپورت
2016-08-26 12:40:26
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر