فهرست

تلاش دوباره انصاری برای جدایی: پنجمین گزینه خط حمله

آی اسپورت - قرارداد ساسان انصاری و پرسپولیس، یکی از سورپرایزهای بزرگ نقل و انتقالات تابستانی لیگ برتر بود. در روزهایی که هواداران پرسپولیس خودشان را برای استقبال از وحید امیری یا کاوه رضایی آماده می‌کردند، عکس‌های ساسان انصاری در حال امضای قرارداد با این باشگاه منتشر شد. پرسپولیسی‌ها در روزهای آینده، با امیری قرارداد بستند و مهدی طارمی را هم نگه داشتند تا خرید انصاری، بیش از قبل عجیب به نظر برسد.

در حال حاضر طارمی و امیری، زوج مورد علاقه برانکو در خط حمله هستند و پشت سر آن‌ها علی علیپور برای بازگشت به ترکیب اصلی تلاش می‌کند. انصاری شانس زیادی برای رقابت با این سه نفر نداشت و حالا دیگر مهاجم پرسپولیس یعنی پریموف اوکراینی هم توانسته به اولویتی بالاتر از او برسد.

پریموف در دو بازی دوستانه اخیر پرسپولیس، دو گل زده و نظر برانکو را جلب کرده است. با درخشش پریموف، انصاری به پنجمین و آخرین گزینه پرسپولیس در خط حمله تبدیل شده و به همین دلیل، دوباره قصد دارد پروژه بازگشت به فولاد را به جریان بیندازد. پرسپولیسی‌ها هم که مشکل جای خالی بزرگسال برای بازگرداندن رامین رضاییان را دارند، شاید این بار راحت‌تر از قبل با درخواست انصاری کنار بیایند.


کد خبر: 9406
  ۴  
آی اسپورت
2016-08-26 17:33:14
نظر دهید

۴ نظر
-
جمعه ۵ شهریور ۱۳۹۵، ۱۷:۵۹
اى اسپورت فقط ذهبیات و تصوراتت رو منعکس میکنى
-
جمعه ۵ شهریور ۱۳۹۵، ۱۹:۲۷
ساسان یا گولچ یکی باید برن.کارگر اوکراینی که با گلزنی به تیمای لیگ دو و سه نورچشمی شده
-
جمعه ۵ شهریور ۱۳۹۵، ۲۲:۳۰
ساسان پشت سر دو تا فوروارد هم خوب بازی میکنه
سعید
جمعه ۵ شهریور ۱۳۹۵، ۲۳:۴۱
ساسان انصاری جدیدا مهاجم شده تا آنجایی که ما یاد داریم هافبک بوده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر