فهرست

خبری از پادوانی و حق دوست نیست/ تا اطلاع ثانوی!

آی اسپورت- درحالیکه شایعه شده بود لی آندرو پادوانی و مجتبی حق دوست از روز شنبه در تمرینات استقلال حاضر می شوند اما تا اطلاع ثانوی خبری از حضور این بازیکنان در تمرینات و استقلالی شدن شان نیست.
از سوی باشگاه استقلال با مدیربرنامه های این دو بازیکن تماس گرفته و به آنها اعلام شده است فعلا امکان بستن قرارداد وجود ندارد. دلیل این موضوع هم تعریف نشدن امضای رضا افتخاری به عنوان سرپرست یا مدیرعامل استقلال است. این درحالیست که هر دو بازیکن با استقلال به توافق کامل رسیده اند و حتی درباره مبلغ قرارداد و مدت آن نیز مشخص شده است.
فعلا در باشگاه استقلال کسی حق امضا ندارد و آخرین کسی که می توانست از سوی این باشگاه زیر چک های صادر شده و قرارداد بازیکنان را امضا کند، بهرام افشارزاده بود که مدتی پیش استعفا داد یا برکنار شد. مسئولان وزارت ورزش هنوز اقدامی برای رسمی شدن امضای افتخاری نکرده اند و درحقیقت او سرپرست غیررسمی استقلال است.
شایعات از این موضوع حکایت دارد که شاید اصلا حق امضا برای رضا افتخاری تعریف نشود چون قرار است به زودی وزارت ورزش، شخص دیگری که از سوی شهاب جهانیان به محمود گودرزی معرفی شده را به عنوان سرپرست استقلال معرفی کند.
 
     
آی اسپورت
2016-08-26 17:48:24
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر