فهرست

افتضاح تاریخی روز/ ترکی در انزلی

آی اسپورت- آنچه محسن ترکی به عنوان داور بازی حساس ملوان و سپیدرود در انزلی رقم زد، یک افتضاح تاریخی تمام عیار بود.
داور همیشه مدعی فوتبال ایران (که یک بار قهر کرد و از داوری رفت ولی خودش ناگهان برگشت و دوباره سوت زد) یک تکل کاملا سالم از حسین کعبی را پنالتی اعلام کرد و به طور کامل بازی را از بین برد.
او سپس بسان همیشه، روزهای درخشان خودش را تداعی کرد و کارت زرد در دست همه بازیکنان را اخطاری کرد. این افتضاح تاریخی جلوی چشمان فریدون اصفهانیان رقم خورد. رییس کمیته داوران ناظر این بازی بود.
باید دید علی خسروی به عنوان زبان! گویایی داوری ایران درباره ترکی و اشتباهات مرگبار همیشگی اش این بار هم دست به قلم می برد و از مظلومیت داوران می نویسد یا خودش هم قبول می کند ترکی با یک بازی فوتبال که می توانست زیبا باشد و دیدنی چه کرد.
  ۴  
آی اسپورت
2016-08-26 18:21:18
نظر دهید

۴ نظر
ناصر
جمعه ۵ شهریور ۱۳۹۵، ۱۸:۲۲
ولی بنظر من خیلی پنالای قشنگی گرفت .... واقعا سخت بود تشخیصش ولی درست بود ... بازیکن فقط پا رو زد
علی کچـــل
جمعه ۵ شهریور ۱۳۹۵، ۱۸:۳۴
چند هفته قایم میشه بعد دوباره یه بازی بزرگ بهش میدن میگن نباید داشته های داوری را سوزوند .
ما اینقدرها هم حافظه مون ضعیف نیست .
#خسروی#چک#مس کرمان
یوسف
جمعه ۵ شهریور ۱۳۹۵، ۱۹:۱۸
کل گندی که ترکی زد یه طرف
تیکه باحالی که به این یارو چاپلوس و متملق انداختید یه طرف. جیگرم حال اومد
مظلوم تراختوروم...
جمعه ۵ شهریور ۱۳۹۵، ۲۰:۱۵
محسن تولکی باز دسته گل به آب داده/و بازی دربی گیلان رو به جنجال کشونده/البته سابقه ناداوریهای او رو با تراختور میشناسیم/داور ضد تراختوری که در پلی آف بازی تراختور و شیرین فراز در تبریز مقابل 100 هزار هوادار پنالتی مسلم تراختور رو نمیگیره/و دومین فاجعه او بر می گرده به فصل 11 ام بازی معروف تراختور و 4تقلال که در تبریز ،حاج صفی رو اخراج میکنه و یک پنالتی بادآورده تقدیم کیسه اف سی میکنه/و بعد خطای واضح روی فرزاد حاتمی که پنالت بود رو نمیگیره/دو داوری که همیشه سد راه قهرمانی تراختور بوده اند 1:علیرضا فغانی 2:محسن ترکی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر