فهرست

صدرنشینی فیروز کریمی در لیگ یک / ملوان پیروز بزرگ ال‌گیلانو

آی اسپورت - مسابقات لیگ یک برخلاف دهه قبل، بسیار حساس دنبال می‌شود و بازیکنان نامداری در این مسابقات توپ بازی می‌کنند. حضور همین بازیکنان و مربیان نامدار سبب بالا رفتن کیفیت مسابقات و حساس تر شدن آن هم شده است. هفته چهارم این مسابقات، امروز برگزار شد. ملوان در ال گیلانو سپدرود را برد و بالای جدول، همه چیز به سود فیروز کریمی و تیمش به پایان رسید.


نتایج مسابقات امروز:

نساجی صفر – صفر مس کرمانمس رفسنجان صفر – یک آلومینیوم اراکبادران صفر – صفر ایرانجوان بوشهرپارس جم جنوبی صفر – صفر خونه به خونهفجرسپاسی 2 – 2 راه آهنگل گهر صفر – صفر نفت مسجدسلیمانخیبر خرم آباد یک – 2 اکسین البرزاستقلال اهواز یک – یک فولاد یزدملوان یک – صفر سپیدرود رشت

مس رفسنجان امروز چهارمین باخت متوالی اش را در هفته چهارم کسب کرد. به نظر می رسد امسال گل گهر سیرجان جای هم استانی‌اش را در جمع مدعیان خواهد گرفت.مس کرمان چهارمین تساوی فصلش را بدست آورد و هنوز موفق به پیروزی در لیگ جدید نشده است. هرچند آنها باختی نیز متحمل نشده‌اند و این می‌تواند برایشان امیدبخش باشد.پارس جنوبی می توانست با پیروزی در بازی رودررو با خونه به خونه جایگاه به مراتب بهتری کسب کند اما موفق نشد و در نهایت در رده چهارم ایستاد.اکسین با مربیگری فیروز کریمی، با برد شیرین خارج از خانه به صدر جدول رسید.استقلال اهواز اولین امتیاز فصلش را در هفته چهارم به دست آورد. آنها که دو فصل پیش به لیگ دو صعود کردند و ناگهان با خرید امتیاز لیگ برتری فصل قبل را در بالاترین سطح فوتبال کشور حضور داشتند، در سه بازی قبلی سه باخت کسب کردند تا مانند لیگ برتر در لیگ دسته یک نیز بین رده آخر و ماقبل آخر در رفت و آمد باشند.ملوانی با وجود از دست دادن دو پنالتی در نیمه اول و دوم، نهایتا موفق به پیروزی در بازی پرحاشیه گیلان شدند.

کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-08-26 19:30:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر