فهرست

سوژه روز: دردسرهای بازگشت رضاییان به پرسپولیس

آی اسپورت - انگار برانکو نسبت به گذشته فرق کرده، دیگر آن صلابت قبل را ندارد. همان زمانی که برانکو رای به بازگشت طارمی داد این مسئله حس شد. سوال اینجاست، برانکویی که تا 3 روز پیش مخالف صددرصد بازگشت رضاییان بود چطور راضی به بازگشت او شد؟ آیا سطح فنی ضعیف گولچ برانکو را مجاب کرد که با خارج کردن احتمالی او از فهرست رامین را برگرداند؟ آیا رضاییان راضی شده نیمکت‌نشینی و یا سکونشینی احتمالی را تحمل کند؟ رضاییان قرار است جای چه بازیکنی در ترکیب قرار بگیرد؟ آیا مصلحت اندیشی برانکو برای برد در دربی بوده؟ این‌ها سوالاتی است که در ذهن هواداران و البته اصحاب رسانه تکرار می‌شود.
خارج از بحث برانکو، چگونگی حضور رضاییان در ترکیب پرسپولیس جزو ابهامات بزرگ است. بعد از دوران نیمکت‌نشینی و سکونشینی احتمالی، رضاییان در چه پستی و جای چه بازیکنی بازی خواهد کرد؟ حسین ماهینی در 4 بازی ابتدایی پرسپولیس مخصوصا در بخش دفاعی عملکرد قابل دفاعی داشته و البته آخرین پاس گل پرسپولیس را هم او برای طارمی جفت‌وجور کرد. البته این مسئله وجود دارد که رضاییان در بخش هجومی بهتر از ماهینی است اما در دفاع ماهینی به مراتب بهتر از رضاییان است.
شاید زوج ماهینی - رضاییان در سمت راست پرسپولیس بسیار خطرناک باشد و این دو بازیکن مکمل خوبی برای هم باشند اما مسئله اینجاست که رضاییان جای کدام هافبک پرسپولیس به زمین می‌رود؟ با نگاه به ترکیب 4 بازی ابتدایی پرسپولیس می‌شود به این سوال پاسخ داد. فرشاد احمدزاده بازیکنی بوده که در 4 بازی گذشته در سمت راست خط هافبک پرسپولیس به میدان رفته است. عملکرد احمدزاده در این بازی‌ها و البته فصل گذشته آنقدر خوب بوده که به سختی برانکو او را نیمکت‌نشین کند، البته اصولا احمدزاده هم بازیکنی نیست که با نیمکت‌نشینی کنار بیاید.
در این میان اختلاف‌ رضاییان با چند بازیکن بزرگ پرسپولیس از فصل گذشته هم می‌تواند یکی از نگرانی‌های هواداران و البته کادر فنی باشد.باید دید برانکو که به نظر می‌رسد در شرایط «خاص» حاضر شده رضاییان را بپذیرد برای تمام این سوال‌ها چه پاسخی دارد.


منبع: میزان
  ۴  
آی اسپورت
2016-08-27 08:51:46
نظر دهید
۴ نظر
شایان
شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۵، ۰۹:۲۴
الان ماهینی مصدوم یا محروم بشه کی میخواد سمت راست بازی کنه؟ صادق محرمی هم که چند تا بازی نیمکت نشین شد قافیه رو باخت و گویا دیگه اون فروغ بازی های تدارکاتی رو نداره. در حالی که تیم های دیگه مثل استقلال و تراکتور سپاهان برای پست هایی که تووش بازیکن ملی پوش دارن، بازم دنبال بازیکن های مختلف توو بازار هستن چرا پرسپولیس نباید باشه؟ به خصوص که توو سه جام باید بازی کنه.رضاییان اگر آماده باشه خیلی بهتر از احمدزاده ست که در 99درصد اوقات دروازه رو کج میبینه. پس وقتی پرسپولیس همچین بازیکنی رو میتونه داشته باشه اونم با این حجم از عذرخواهی که کرده و کاملا منت باشگاه و مربی سرشه، بهتره ایده های مزخرف دیگه مطرح نشه.توو فوتبال امروز بردن از هر چیزی مهم تره و بردن فقط با دیسیپلین و اقتدار به دست نمیاد.یکی مثل مورینیو هم توو رئال با اینکه رونالدو خطشو نمیخوند و حتی مشاجره داشتن باز به رونالدو بازی میداد چون میدونست چه تفاوتی رو میتونه رقم بزنه.اینجا رضاییان رونالدو نیست اما قطعا میتونه باعث بهتر شدن تیم بشه و اینکه باشگاه و مدیرش اینطور به برانکو اصرار میکنن اینبار بنظرم درسته چون اونا 4روز دیگه رو میبینن که ماهینی افت میکنه یا مصدوم میشه و سمت راست تیم میشه اتوبان و اون موقع علاوه بر اینکه تیم، فوتبالی ضرر میکنه، فشار اعتراض هوادار در مورد اینکه شما رضاییانو نیاوردین باعث این شرایط شد و... هم شرایط رو بدتر میکنه.همون اتفاقی که کمابیش در مورد سید جلال فصل پیش افتاد.
Sina
شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۵، ۱۰:۵۶
Samte rast bazi mikone va hosein mahinie ba gheyrat samte chapo bime mikone
یوهان کرایف
شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۵، ۱۱:۰۶
ماهینی میاد چپ رضاییان راست انصاری و سید جلال هم که سرجاشون میمونن
مکتب انسان ساز شاهین
شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۵، ۱۳:۴۳
ملی پوش باشی، به التماس بیفتی، با تمام شرایط باشگاه کنار بیایی و از همه عذرخواهی کنی و سفید امضاء کنی... به این میگن اقتدار مربی پروفسور بزرگ که از یک آدم مغرور چنین کسی را در می آورد... دمت گرم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر