فهرست

حاشیه جدید آبی‌ها؛ درگیری منصوریان با یک فیلمبردار

آی اسپورت - تمرینات اخیر استقلال با حاشیه‌هایی همراه بوده است. در یکی از این تمرینات علیرضا منصوریان با یک فیلمبردار جر و بحث کرد. سرمربی استقلال در اواسط تمرین به سوی یک فیلمبردار رفت و از او خواست که از تمرین تیمش فیلم نگیرد که آن فیلمبردار به منصوریان گفت در راستای توافق‌های فی‌مابین باشگاه استقلال با اپراتور همراه اول این کار را انجام می‌دهد که منصوریان با لحنی تند خطاب به فیلمبردار گفت: «ما اصلا 3090 نمی‌خواهیم. حق نداری فیلم بگیری، همین الان هر چه ضبط کردی پاک کن.»
 
این برخورد سرمربی استقلال با فیلمبردار بسیار عجیب بود و ناراحتی خبرنگاران حاضر در محل تمرین استقلال را هم به دنبال داشت اما برای اینکه حاشیه‌ای ایجاد نشود کسی به سرمربی استقلال خرده نگرفت تا موضوع فیصله یابد. ظاهرا منصوریان برای اینکه تمرین تیمش لو نرود چنین اقدامی انجام داده است. حال شاید اگر استقلال صدر جدول بود یا حتی بازی‌های لیگ نزدیک بود می‌شد رفتار منصوریان را توجیه کرد، اما جالب است که منصوریان با وجود قعرنشینی و دو هفته مانده به شروع دوباره لیگ اجازه نمی‌دهد کسی از تمرین استقلال فیلم بگیرد و آن برخورد را می‌کند.
 
حالا منظور منصوریان از اینگونه رفتارها چیست و چرا مانع فیلمبرداری از تمرین تیمی می‌شود که نتایج ضعیفی هم گرفته را باید از خودش پرسید.

کد خبر:9402
  ۴  
آی اسپورت
2016-08-27 11:20:13
نظر دهید

۴ نظر
سرور لنگ
شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۵، ۱۱:۳۰
برین تمرین لنگ حاشیه بسازین و فیلم برداری کنین
بببببببببب
شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۵، ۱۱:۴۷
میخواد تیمای دیگه از تمرینات فوق مدرنش که توی یونان و هنگام کافی خوردن و گپ زدن با یوردانسکو یاد گرفته، الگوبرداری نکنند و فقط تیم خودش توی منجلاب ته جدول باشه
-
شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۵، ۱۱:۵۹
نمایش
پدر برزو
شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۵، ۱۳:۴۴
بچه ها خسرو....... خسرو بکش زیرش :))))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر