فهرست

بالوتلی مقصدش را انتخاب کرد؛ پالرمو از سری A

آی اسپورت - در حالی که شمارش معکوس برای پایان بازار نقل‌و‌انتقالات تابستانی آغاز شده است، به‌نظر می‌رسد ماریو بالوتلی مقصد بعدی‌اش را انتخاب کرده است. مهاجم ایتالیایی لیورپول که سرمربی‌اش یورگن کلوپ به او گفته به‌دنبال یک تیم جدید باشد، چندی پیش از باشگاه نیس فرانسه پیشنهادی دریافت کرد، اما حالا گفته می‌شود که احتمال دارد او به دوران بازیگری‌اش در سری A ادامه دهد.
 
طبق اعلام شبکه اسکای اسپورت ایتالیا، بالوتلی پیشنهاد نیس را رد کرده است و می‌خواهد به‌عنوان بازیکن قرضی به پالرمو ملحق شود، اما این اتفاق در صورتی رخ می‌دهد که لیورپولی‌ها حاضر شوند در پرداخت حقوق سوپرماریو به صورتی‌پوشان سیسیلی ملحق شوند.
 
بالوتلی هفته گذشته در فرانسه با مدیر و سرمربی باشگاه نیس فرانسه ملاقاتی داشت، اما ظاهراً پروژه این باشگاه نتوانسته او را متقاعد کند و به‌همین دلیل فرصت بازی در لوشامپیونه را نادیده گرفته است تا پالرمو در حال حاضر محتمل‌ترین مقصد او برای فصل آینده باشد به‌خصوص که او نسبت به پالرمو که شهر زادگاهش هم هست، تعلق خاطر دارد. به گزارش شبکه اسکای اسپورت ایتالیا پالرمو از پس پرداخت حقوق ماریو بالوتلی برنمی‌آید و تنها در شرایطی می‌تواند او را آن هم به‌صورت قرضی به‌خدمت بگیرد که لیورپول بخش بیشتر حقوق او را متقبل شود.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-08-27 12:06:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر