فهرست

خشم عقاب: سیاهی‌لشکرهای سینما در حد من نیستند

آی اسپورت - احمدرضا عابدزاده به حرف‌های  سیدجواد هاشمی که گفته بود عابدزاده صد میلیون تومان برای حضور در دیدار ستارگان پول درخواست کرده وکنش نشان داد. عابدزاده گفت: «من این سیاه لشگرهای سینمای ایران را نمی‌شناسم. آنها در حدی نیستند که درباره من حرف بزنند. تقصیر رسانه‌هاست که به این افراد بیشتر از حدشان بها می‌دهند. هر فردی باید حد خودش را رعایت کند. اگر واقعا مدرکی دارند که من صد میلیون برای حضور در این بازی درخواست کردم ارائه کنند. اگر هم مدرکی ندارند دهانشان را ببندند. اگر قرار باشد در مسابقه ای حضور پیدا کنم و اعتبارم را وسط بگذارم قطعا باید یک چیزی هم به دست بیاورم و این اصلا چیز غیرمعمولی نیست.  این سیاه لشگری‌ها که در عالم هنر به چیزی دست پیدا نکردند حالا به فوتبال چسبیدند تا بلکه یک چیزی عایدشان شود. باید به آنها بگویم که فوتبال جای فوتبالی هاست. واقعا شما فکر می کنید چند آدم که فقط چند نقش جلوی دوربین بازی کردند دنبال این هستند که برای کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران بازی خداحافظی برگزار کنند؟ من که این طور فکر نمی کنم.»
 
عابدزاده درباره دلیل غیبتش در دیدار ستارگان هم گفت: «من یک جلسه سر تمرین حاضر شدم اما زانودرد شدیدی گرفتم. به جز این بحث خواستم بدانم مسائل مالی برای برگزاری مسابقه به چه صورت است. یکسری شائبه ها از سال قبل وجود داشت. به همین خاطر دوست داشتم شفاف سازی صورت بگیرد.»

منبع: کاپ
  ۲  
آی اسپورت
2016-08-27 12:42:54
نظر دهید
۲ نظر
جواد هاشمی پشمک سینما
شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۵، ۱۳:۲۲
البته خودتم آش دهن سوزی نیستی ولی همین که زده تو پر اون جواد هاشمی پشمک حال کردم
بینام
يكشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۵، ۰۲:۵۵
اولا که هاشمی چنین حرفی نزده.
دوما علیرغم پرسپولیسی بودن رفتارهای عابدزاده رو چه در حال و چه در گذشته نمیتونم بپذیرم و همیشه یک مسایلی داشته.
هاشمی انتقادی به نکونام داشته و کاملا هم به جا بوده. نیازی نیست که شما حتما فوتبالی باشی. نکونام با آبروی ایران بازی کرده و هاشمی هم به عنوان یک ایرانی حق داشته ناراحت باشه.
بر فرض محال اگر هاشمی در مورد عابدزاده چنین حرفی هم زده باشه چیز عجیب و نابجایی نیست. عابدزاده از قدیم به پول پرستی شهرت داشته و خیلی مسخره است که برای یه بازی خیریه بیایی با پررویی بگی اعتبارمو میذارم وسط که یه چیزی به دست بیارم !!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر