فهرست

تلاش منصوریان برای انتقال قطعی حقدوست: دایی کوتاه آمد

آی اسپورت - مجتبی حقدوست، مورد نظر استقلال قرار دارد و قرار است با انتقالی قرضی، این فصل در این تیم به میدان برود. نفتی‌ها هم برای این انتقال رضایت داده‌اند و در صورتی که استقلال مبلغ مورد نظر آن‌ها را تامین کند، رضایتنامه قرضی حقدوست را به استقلال می‌دهند. با این وجود، منصوریان می‌خواهد حقدوست را دائمی در استقلال داشته باشد و وارد ماجرا شده تا رضایتنامه قطعی هافبک مورد علاقه‌اش را بگیرد.

انتقال قرضی حقدوست به استقلال، انتقادات از نقل و انتقالات این فصل منصوریان را بیشتر می‌کند. اگر حقدوست در استقلال موفق نباشد، آن‌ها هزینه اضافی برای خرید او انجام داده‌اند و در صورت موفقیت، یک سال بعد به نفت برمی‌گردد و قیمتش چند برابر خواهد شد. منصوریان هم بعد از عدم موفقیت مسئولان باشگاه در گرفتن رضایتنامه دائمی حقدوست، خودش وارد عمل شده و با نفتی‌ها مذاکره می‌کند.

سرمربی استقلال که رفاقت نزدیکی با دایی دارد، با سرمربی نفت تماس گرفته تا او را برای واگذاری دائمی حقدوست راضی کند. دایی هم برای اینکه حرف منصوریان را رد نکرده باشد، همه چیز را به مسئولان باشگاه سپرده است. حالا استقلالی‌ها، می‌خواهند با افزایش رقم پیشنهادی‌شان به نفت، حقدوست را با قراردادی قطعی و دائمی بخرند. به شرطی که مسئولان نفت هم مثل دایی، حاضر شوند از موضع قبلی کوتاه بیایند و به پیشنهاد جدید استقلال، جواب مثبت دهند.کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-08-27 13:55:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر