فهرست
نرمش قهرمانانه ویلموتس برابر فدراسیون فوتبال
نرمش قهرمانانه ویلموتس برابر فدراسیون فوتبال

نرمش قهرمانانه ویلموتس برابر فدراسیون فوتبال

آی اسپورت - مارک ویلموتس را حدوداً سه ماه است روی نیمکت تیم ملی ایران می‌بینیم. مرد بلژیکی نه تنها پس از حضور در ایران تاکنون از اوضاع وخیم مالی حرفی بر زبان نیاورده که در گرفتن قسط اول خود، نرمش نشان داده و برخلاف قبل، فدراسیون فوتبال ایران راتحت‌فشار نگذاشت. تقریباً سه روز پیش بود که مهدی تاج که به دیدار تمرینات فوتبال ساحلی آمده بود درباره شرایط موجود تیم ملی گفت: نه تنها قسط اول ویلموتس را ندادیم که تا چند روز دیگر مهلت پرداخت قسط دوم او نیز می‌رسد. او ادامه داد که مرد بلژیکی با ما راه آمده و باید از او به خاطر صبرش تشکر کنیم.

طالقانی، عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال نیز امروز در مصاحبه‌ای، حرف‌هایی این‌چنینی به زبان آورده و اتفاقاً او نیز عنوان کرده تاکنون موفق به پرداخت حتی قسط اول سرمربی تیم ملی نشدند و حدوداً دو هفته دیگر قسط دوم آقای سرمربی هم می‌رسد. البته طالقانی کمی امیدوارکننده‌تر از تاج حرف‌هایش را به زبان آورد چراکه عنوان کرد  با پیگیری‌های فدراسیون فوتبال تا هفته آینده اولین قسط ویلموتس داده خواهد شد تا بدهکاری به وی سنگین‌تر از آنچه هست نشود.

هرچند هم طالقانی و هم رئیس فدراسیون از نجابت ویلموتس جهت فشار نیاوردن به فدراسیون برای گرفتن طلب خود تشکر کردند اما این اتفاق که مرد بلژیکی تاکنون حرفی در این رابطه نزده جای تعجب فراوان دارد. اینکه ویلموتس سعی نکرده به طرق مختلف برای گرفتن طلب خود فدراسیون فوتبال را تحت‌فشار بگذارد اتفاق مهمی است و البته کمترین توقع از فدراسیون نیز است که استفاده از زمان داده‌شده توسط سرمربی تیم ملی تبدیل به سواستفاده نشود و حداقل اولین قسط وی تا همان هفته آینده پرداخت شود.

مارک ویلموتس، پس از نشستن در دو بازی روی نیمکت تیم ملی و به‌دست آوردن اعتماد اولیه از سوی مردم و فوتبالدوستان، این روزها در به‌دست آوردن اعتماد مسئولان فدراسیون هم موفق پیش رفته و با توجه به اتفاقاتی که پیش‌ازاین افتاده با نوع رفتار خود رئیس فدراسیون و هیات رئیسه فدراسیون فوتبال ایران را سورپرایز کرده است.

۳    
آی اسپورت
2019-09-04 20:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر