فهرست

رسم عجیب بازیکنان پرسپولیس: خارجی‌ها را تحویل نمی‌گیرند!

آی اسپورت - پرسپولیس روز شنبه در یک بازی دوستانه موفق شد شهرداری همدان را دو بر صفر شکست بدهد. شگفت‌انگیزترین نکته این بازی، گلزنی مهاجم اوکراینی سرخپوشان بود. پریموف که از بدو حضورش در تمرینات پرسپولیس انتقادات زیادی بابت نحوه حضورش، وزنش و شرایط بدنی‌اش شده بود در این دو بازی دوستانه موفق شد دو گل برای پرسپولیس به ثمر برساند. پلیانسکی توپ را ارسال کرد و پریموف هم آن را به تور چسباند تا زوجی که جذب آنها بیشترین فشار ممکن را متوجه کادرفنی و مدیریتی پرسپولیس کرده بود، حداقل در یک بازی تدارکاتی نمایش خوبی داشته باشند.

در شادی بعد از دو گلی که پریموف در این دو بازی دوستانه زد اما یک نکته منفی وجود داشت. نکته‌ای که با مقایسه گل حسین ماهینی و گل پریموف واضح‌تر مشخص می‌شود. بازیکنان این تیم برای شادی دسته‌جمعی بین پریموف و حسین ماهینی تبعیض قابل توجهی قائل شده‌اند.

ماهینی که گل اول بازی را اواخر نیمه اول به ثمر رساند، با استقبال گسترده همبازیانش مواجه شد. تقریبا همه بازیکنان حاضر در زمین به سمت این مدافع کناری آمدند و حسابی او را تحویل گرفتند اما پریموف بعد از گلزنی فقط با تبریک ساسان انصاری مواجه شد! بعد از ساسان با کمی مکث، پلیانسکی هم خودش را به هموطنش رساند و به او تبریک گفت، اما از دیگر بازیکنان پرسپولیس خبری نبود. این اتفاقی است که پیش از این هم در مورد دیگر بازیکنان خارجی از جمله بن‌ستون هم افتاده بود. اتفاقاتی که در نهایت در کنار مسائل دیگر این بازیکن را از نظر شرایط روحی و روانی به هم ریخت و در آخرهم به جدایی او انجامید.

کد خبر: 9403
  ۵  
آی اسپورت
2016-08-27 16:38:14
نظر دهید

۵ نظر
-
شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۵، ۱۷:۳۵
ندیدی با اومانیا چجوری رفتار می کردن
-
شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۵، ۱۸:۳۰
جوسازى نکن اى اسپورت ، پرسپولیسى ها از جمله اعضاى تیم و باشگاه به لحاظ فکرى و شخصیتى داراى رویکرد فکرى وإلا و توسعه یافته بوده و هرگز احساسات بسیار زشت و زننده ضدّ خارجى و نژاد پرستانه نداشته ، ندارند و نخواهند داشت .. این وصله هاى شؤم به ما نمى چسبه...
-
شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۵، ۲۲:۰۳
ماشاالله ساسان دریای معرفته
-
شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۵، ۲۲:۱۰
رویکرد فکری والا و توسعه یافته!!!!!!!یکی دیگه از رویکردهای والای فکری انها ،تحویل نگرفتن بازیکنان جدید،در صورت مانکن نبودن است.نمونه اش زارع که در راه آهن اقای گل شد وبه این تیم رفت یا دهنوی که در این تیم رسما به فنا رفت.
سینا
يكشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۵، ۰۸:۱۲
احسنت به ساسان این بازیکن حرفه ای و خوش آتیه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر