فهرست

تصمیم مهم کی‌روش در لیست جدید تیم ملی / بازیکنان چند پسته به جای کامیابی‌نیا

آی اسپورت - اعلام نام بازیکنان خط خورده از تیم ملی بعد از اردوی ایتالیا، با چند سورپرایز بزرگ همراه بود اما نبود نام کمال کامیابی‌نیا در لیست نهایی، غافلگیرکننده‌ترین تصمیم کی‌روش محسوب می‌شد. کامیابی‌نیا فصل پیش به تیم ملی دعوت شد و خیلی زود به ترکیب تیم ملی هم رسید اما حالا کی‌روش تصمیم گرفته در بازی‌های ابتدایی انتخابی جام جهانی او را کنار بگذارد.

با حذف نام کامیابی‌نیا، آندرانیک تیموریان تنها هافبک تخریبی لیست تیم ملی خواهد بود. امید ابراهیمی و سعید عزت اللهی، هیچکدام خصوصیات تخریبی ندارند و نمی‌توانند نقشی شبیه آندو را در تیم ملی بازی کنند. به نظر می‌رسد کی‌روش تصمیم گرفته به جای دعوت یک بازیکن با خصوصیاتی شبیه آندو، از بازیکنان چند پسته به جای کامیابی‌نیا استفاده کند.

مرتضی پورعلی‌گنجی و عزت الله پورقاز، دو مدافع میانی تیم کی‌روش هستند که توانایی بازی در پست هافبک دفاعی را هم دارند. پورعلی‌گنجی در نفت، هافبک دفاعی بود و دو سال قبل، توسط کی‌روش به پست مدافع میانی برده شد و در همین پست باقی ماند. پورقاز بر خلاف پورعلی‌گنجی، همیشه یک مدافع میانی تخصصی بوده اما این فصل در استقلال خوزستان تغییر پست داده و در پست هافبک دفاعی بازی می‌کند.

کی‌روش که اعتقاد زیادی به تغییر پست بازیکنان دارد، با داشتن پورعلی‌گنجی و پورقاز ترجیح داده لیستش را با بازیکنان جدید در دیگر پست‌های مورد نظرش پر کند. بازیکنانی که بر اساس مسیر بازی در شرح وظایف و پست‌های متوع، بتوانند اوضاع را به نفع او و تیمش برگردانند.

کد خبر: 9403
  ۵  
آی اسپورت
2016-08-27 17:40:51
نظر دهید
۵ نظر
احسان
شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۵، ۱۹:۰۴
کیروش برای ضربه زدن به روحیه کمال و پرسپولیس به کمال بازی نداد و گرنه عقل حکم می کنه که آندو که فصل پیش کلی مصدوم بود و سنش بالا رفته یا توجه به شعار جوان گرایی کیروش ذخیره کمال باشه نه برعکس,کیروش از اولش برنامش همین بود که به کمال بازی نده و چون میدونست نقشش تو پرسپولیس مهمه بردش که برای پرسپولیس مشکل ایجاد کنه.
سحام
شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۵، ۲۱:۱۳
واقعاً این پرسپولیسی ها توهم توطئه دارن. یعنی کیروش اینقدر بیکاره؟!؟!
-
شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۵، ۲۱:۲۲
وقتی کیروش از استقلال بازیکن دعوت نمینه میگن لطف کرده به علی کچل که تیمش رو بسازه!!
وقتی از پرسپولیس بازیکن دعوت نکینه میگن واسه ضربه زدنه!!
بابا بیخیال دیگه
تیم ملی نتیجه نگیره، کیروش باید جواب بده پس نه لطف کرده به منصوریان و نه خواسته کسی رو خراب کنه
-
شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۵، ۲۲:۰۷
ابراعیمی از کامیابی نیا بهتره بازی سازی بهتری داره ولی اندو بعید میدونم دیگه اماده باشه زوج کامیابی نیا و ابراعیمی جالب میشد
جنگنده و بازیساز
sia
شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۵، ۲۳:۳۷
. امید ابراهیمی خصوصیات تخریبی نداره ؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر