فهرست

امیری: ما و 80 میلیون نفر

آی اسپورت- وحید امیری دیگر تبدیل به پای ثابت اردوهای تیم ملی شده و یکی از نفراتی است که کی روش رویش برای رسیدن به روسیه حساب ویژه ای باز کرده.
بازیکن این فصل پرسپولیس درباره اوضاع تیم ملی می گوید:«تا الان شرایط خوب بوده اما باید همه خواسته‌ های تیم ‌ملی برای تامین امکانات اجابت شود. در این صورت است که می‌ توانیم موفق باشیم چون حریفان ما تا بن دندان مسلح هستند و کار سختی مقابل شان داریم.»
امیری دقیق تر به موضوع بازی با قطر ورود می کند:«درست است که ایران بهترین تیم قاره است اما ما همیشه مقابل تیمهای عربی کار سختی داشته ایم. اصلا دوست نداریم پرچم‌ مان مقابل حریفان به ویژه تیمهای عربی پایین بیاید. برای صعود به جام جهانی و رد شدن از این گروه سخت کار سختی داریم اما امیدوارم خدا کمک کند و مسئولان هم دست به دست هم بدهند و اگر کمبودی وجود دارد آن را برطرف کنند. در آخر هم این هواداران هستند که چشم امیدمان به آنهاست. حضور پرشور تماشاگران ایرانی در ورزشگاه تاثیر فوق‌ العاده ‌ای بر عملکرد ما می‌ گذارد و مطمئن باشید اگر تیم‌ ملی به جام‌ جهانی برود، نه فقط فوتبال ‌مان بلکه همه ایران از این صعود سود می ‌برند.»
امیری به پیروزی خوش بین است:«می‌ توانیم به موفقیت تیم‌ ملی در بازی با قطر خوشبین باشیم. درست است که آنها امکانات بیشتری در اختیار دارند اما ما هم همیشه نشان داده ‌ایم مقابل تیمهای بزرگ حتی آرژانتین با عرق و تعصب ‌مان می‌ توانیم بر کمبودها غلبه کنیم. با تعصب ایرانی یک قدم از حریفانی مثل قطر که بازیکنان خارجی زیادی دارند جلوتر هستیم. قطر چون بازیکن خارجی زیادی دارد مطمئنا بازیکنانش انگیزه و تعصب ما را نسبت به پرچم این کشور ندارند اما ما به پشتوانه 80 میلیون ایرانی قطر را شکست می ‌دهیم. یازدهم شهریور روزی است که ما تنها نیستیم و هشتاد میلیون ایرانی پشت‌ مان هستند. ما ایرانی‌ ها قلب مان به هم متصل است و پنج ‌شنبه هم با قلب ‌مان به مصاف قطر می ‌رویم. هواداران یار اصلی تیم ملی هستند. استادیوم آزادی کابوس تیمهای عربی و حریفان ماست و این بار هم مطمئن هستم هواداران ورزشگاه را پر کرده و تا آخرین دقیقه بازی با قطر تیم ملی را تشویق می ‌کنند. همین تشویق ‌ها می ‌تواند ما را برای برد تهییج و روحیه حریف را هم خراب کند».
     
آی اسپورت
2016-08-27 18:52:29
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر