فهرست

کمک مربی چلسی: اتحادیه فوتبال انگلیس باید بیشتر از چلسی حمایت کند

آی اسپورت- استیو هالند، کمک مربی چلسی، معتقد است که اتحادیه فوتبال انگلیس باید به چلسی به عنوان تنها نماینده باقی مانده انگلیس در لیگ قهرمانان کمک کند.

قرار بود آبی ها فردا در لیگ برتر مقابل ساندرلند به میدان بروند اما به دلیل در پیش بودن دیدار مقابل اتلتیکو مادرید در لیگ قهرمانان، این دیدار امشب در استمفوردبریج برگزار خواهد شد.

این در حالی است که مسئولان برگزاری رقابت های لالیگا، دیدار اتلتیکو مقابل ال چه را به جمعه شب انتقال دادند و رئال مادرید نیز به دلیل برگزاری دیدار فینال کوپا دل ری مقابل بارسا، این هفته در لالیگا به میدان نخواهد رفت.
به همین دلیل هالند معتقد است که اتحادیه فوتبال انگلیس باید بیش از این مراقب چلسی باشد.

او به خبرنگاران گفت:" اتلتیکو دیشب بازی کرد. رئال مادرید این هفته اصلا بازی نمی کند. من مطمئنم که آنها از فدراسیون شان به خاطر کمکی که کرده، تشکر می کنند."

چلسی برای قهرمانی در رقابت های این فصل لیگ برتر به 4 پیروزی در دیدارهای باقی مانده نیاز دارد. آنها یک دیدار مستقیم هم با لیورپول در آنفیلد دارند اما هالند معتقد است که آن دیدار سرنوشت قهرمانی را مشخص نمی کند.

" دیدار امشب مقابل ساندرلند اهمیت زیادی دارد. دیدار دشواری خواهد بود و ما باید خیلی حرفه ای با آن برخورد کنیم.

من معتقد نیستم که سرنوشت قهرمانی را دیدار ما مقابل لیورپول مشخص می کند. ما بازیکنان بسیار خوبی داریم و باید کاملا مراقب باشیم"

     
آی اسپورت
2014-04-19 12:01:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر