فهرست

تکرار ماجرای پولادی در مورد ورزشکار المپیکی؟

آی اسپورت - سال گذشته بود که رسانه ها از بازداشت یک ورزشکار المپیکی سرشناس به اتهام تجاوز خبر دادند و پس از مدتی نیز اعلام شد که وی محکوم شناخته شده و به یک سال تبعید محکوم شده است. طبق قانون این ورزشکار حضوردر المپیک ریو را از دست می داد اما لابی هایی صورت گرفت تا بتواند در مسابقات شرکت کند و اجرای حکمش به تاخیر بیفتد و عنوان شد که بعد از مسابقات ریو، حکم وی اجرا می شود. ورزشکار مذکور توانست برنامه های تمرینی داخلی و خارجی اش را بدون مشکل سپری کند و در المپیک هم شرکت کرد که توفیقی به دست نیاورد.
همان زمان خیلی ها پیش بینی می کردند ماجرایی مشابه مهرداد پولادی سرباز فراری تیم ملی فوتبال که بعد از محکومیت تصمیم گرفت به کشور بازنگردد برای این المپیکی نیز تکرار می شود و به نظر می رسد این اتفاق هم رخ داده چراکه ورزشکار مذکور با دیگر هم تیمی هایش به ایران برنگشت و راهی کشوری دیگر شد! حالا باید دید وی هم مثل پولادی بازگشتش به ایران را مدام به تاخیر می اندازد تا راهی برای فرار از محکومیتش پیدا کند یا خیر. شنیده می شود به دنبال گرفت رضایت از شاکی خودش است تا از شر تبعید خلاص شود.
در تکمیل خبر سایت نامه نیوز به این نکته هم اشاره کنیم که رئیس فدراسیون مربوط به این ورزشکار، دیروز در مصاحبه ای گفته که ورزشکارش قطعا به ایران برخواهد گشت و فعلا مشغول رسیدگی به کارهای درمانی اش است.


کد خبر: 9408
  ۲  
آی اسپورت
2016-08-28 05:39:12
نظر دهید

۲ نظر
برزو
يكشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۵، ۰۶:۰۵
عکس هم که مثل همیشه تزیینی است!!!
من متجاوز نیستم
يكشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۵، ۰۷:۵۴
حامد حدادی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر