فهرست

ونگر: مصطفی و پِرِس را گرفتیم؛ دیگر بازیکن نمی‌خواهم

آی اسپورت - آرسن ونگر تأیید کرد که شکوردان مصطفی و لوکاس پرس هر دو تست پزشکی باشگاه آرسنال را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند و هفته آینده مراسم معارفه‌شان برگزار می‌شود. توپچی‌ها پنجشنبه هفته گذشته اعلام کردند که می‌خواهند غرامت فسخ قرارداد پرس با دپورتیوو لاکرونیا را که 17 میلیون پوند است، بپردازند. در همین حال رسانه‌های بریتانیایی اعلام کرده‌اند که توپچی‌ها قبول کرده‌اند برای خرید مصطفی 35 میلیون پوند به والنسیا بپردازند.  
 
ونگر شب گذشته پس از اولین برد تیمش در فصل جدید لیگ برتر که در هفته سوم این رقابت‌ها و با نتیجه 3 بر یک در خانه واتفورد رقم خورد، اعلام کرد که هر دو بازیکن نامبرده را باید آرسنالی دانست و با سپری شدن سیر اداری انتقال‌شان به ورزشگاه امارات، آنها به قرمزوسفیدپوشان لندن ملحق می‌شوند.
 
سرمربی فرانسوی تیم فوتبال آرسنال در کنفرانس خبری پس از بازی تیمش گفت: «من فکر می‌کنم که آنها خواهند آمد. ما باید کاغذبازی‌های مربوط به انتقال آنها را انجام دهیم. نمی‌دانم دقیقاً چه زمان به‌صورت رسمی آنها به ما ملحق می‌شوند، اما فکر می‌کنم که در اوایل هفته آینده این اتفاق رخ دهد. ما دو بازیکن آورده‌ایم. مصطفی و پرس. آنها الان به تیم آرسنال پیوسته‌اند و ما به این بازیکنان برای هماهنگ شدن با تیم کمک می‌کنیم. ما برای عقد قرارداد با بازیکنان موردنظر‌مان مجبور شدیم، به سختی کار کنیم. در حال حاضر اما برنامه‌ای برای خرید بازیکنان دیگری نداریم.» 

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-08-28 09:56:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر