فهرست

گاف جدید وزیر؛ المپیک را تماشا کردید آقای گودرزی؟

آی اسپورت - محمود گودرزی که صحبت‌هایش درباره سقف ورزش ایران در المپیک و کافی بودن ۴ مدال، سوژه طنز شبکه‌های اجتماعی را فراهم کرد، این بار در حاشیه بازدید از اردوی تیم والیبال نشسته بانوان، یک سوژه طنز دیگر ساخت. آنطور که فارس گزارش داده  او درباره اینکه گفته می‌شود قرار است به مجتبی عابدینی در حد مدال‌آوران المپیک پاداش داده شود گفت: «از ایشان قدردانی خواهد شد اما اگر قرار است حد آن را شما تشخیص دهید که لطفا آن را اعمال کنید! نفرات دیگری هم در ریو بوده‌اند که چهارم شدند و ممکن است آنها هم نگران باشند که چرا به آنها در حد قهرمانان پاداش تعلق نمی‌گیرد. اما این مسئله شورایی تصمیم‌گیری می‌شود و ما کمیته‌ای داریم که آن را بررسی می‌کنیم.»
 
اینکه وزیر ورزش معتقد نیست باید به یکی از مهمترین ورزشکاران تاریخ ایران در المپیک توجه بیشتری شود و پاداشی در شان به او پرداخت شود، تنها نکته عجیب این صحبت‌ها نیست. نکته عجیب و خنده‌دار اینجاست که به جز کاپیتان تیم شمشیربازی هیچ ورزشکار ایرانی دیگری به مقام چهارم المپیک ریو نرسیده.

کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2016-08-28 12:20:05
نظر دهید

۲ نظر
-
يكشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۵، ۱۲:۵۲
خدا کنه زودتر بره.کلا یا واقعا چیزی از ورزش نمیدونه یا دوست داره خودشو به اون راه بزنه!!!ایشون وزیر ورزش ما هستند کسی که بعد از تاریخ سازی عابدینی نمیدونه تاریخ شمشیر بازی ایران به دو قسمت قبل و بعد از عابدینی تقسیم شده،براش متاسفم
امین
دوشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۵، ۱۳:۰۵
خیلیم لات گونه صحبت میکنه تو پشت دوربین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر