فهرست

خبرنگار تلویزیون مسافر توریستی برزیل؛ تو برو سفر سلامت

 آی اسپورت- علی رضوانی که معرف حضور هست؟ همان خبرنگار بی پروا و مشهوری که گاهی کنایه هایش تنه به توهین میزند، آنتن دربست در اختیار اوست و برای همین ها مسئولان ورزشی خیلی از او می ترسند. آنطور که به گوش ما رسیده، علی رضوانی در ریودوژانیرو حضور پررنگی داشته است. این «پر رنگی» را ما احساس نکردیم. چون در المپیک نه خبری از او دیدیم و نه تصویری که از برزیل ارسال کرده باشد. برای همین شاخک های مان حساس شد که رضوانی با چه عنوانی و با چه سهمیه ای همراه کاروان ایران شده. آنطور که منابع خبری ما میگویند و ما تائیدش نمی کنیم!، او با عنوان مستند ساز و به سفارش و سهمیه کمیته ملی المپیک راهی ریو شده است.

 رضوانی از طرف صدا و سیما به کمیته ملی المپیک معرفی نشده و گویا برای همین، داخل سازمان هم از این اتفاق شاکی هستند. چون دفعه دومی است که خبرنگار مشهور شده صدا و سیما از طریق دیگری به مسابقات بین المللی اعزام می شود. حالا باید این سوال را کرد که کمیته ملی المپیک چگونه به کسی که سابقه مستند سازی ندارد، به عنوان مستندساز اعتماد کرده؟ آیا این شایعه که اعزام او در واقع حق السکوتی بوده برای تهاجم کمتر در «خارج از گود» درست است؟

اصلا مستند ساخته شده او قرار است کجا و چگونه منتشر شود؟ سازمانی که با این اعزام مخالف بوده، راضی می شود که برنامه او را روی آنتن بفرستد؟ اینها سوالاتی است که مسئولان پس از رفع خستگی سفر برزیل باید پاسخ بدهند و البته خود رضوانی هم بگوید سفر خوش گذشت؟ آفتاب ریو چسبید؟ این سفر ها انتقاد ندارد؟


منبع: تماشاگران امروز

 
 
  ۸  
آی اسپورت
2016-08-28 13:36:08
نظر دهید
۸ نظر
جواد تبریزی
يكشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۵، ۱۳:۴۴
بدترین و نچپب ترین مجری تاریخ تلویزیون ایران
Sina
يكشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۰۹
Kheili avazie in yaru
-
يكشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۱۸
نچسب و ازاردهنده
مکتب انسان ساز شاهین
يكشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۲۶
در سرزمینی که در حال غروب است سایه ادم کوچولوها بزرگ و بزرگتر می شود!
-
يكشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۵۲
وقتی قضاوت کردن درباره آدما تو فرهنگ ایرانی قبح نداشته باشه نتیجه اش این میشه که امثال این آقا با رویه حق به جانب و از خود متشکرشون جای جولان تو رسانه ملی رو پیدا کنن.
مشروح
يكشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۵، ۱۷:۲۸
ایشون بیشتر به دنبال تسویه حساب شخصیه تا ارائه یک گزارش عادلانه! ولی لابد پشتش گرمه که هر چی دوست داره میگه!
جیم
دوشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۵، ۰۱:۲۷
یکیًاز از عوضی ترین مجری ها که تو تلویزیون بی در و پیکر کشور رسما تهمت و افترا میزنه در تک تک جملاتش با علم به اینکه تو این مملکت کسی نمتونه خر مجری تلویزیون رو بگیره


تک تک جملاتی که تحت عنوان انتقاد میگه تو یه کشور درست درمون بار حقوقی داره و طرف رو دادگاهی می کنه ... عین ممد مایلی
برزو
دوشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۵، ۱۰:۴۸
این آدم متحجر باعث شد بانوان استقلالی دیگه نتونن به تمرین استقلال بیان.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر