فهرست

تقابل برانکو با مدیران باشگاه / گولچ در ترکیب اصلی پرسپولیس

آی اسپورت - در روزهایی که بحث جدایی گولچ از پرسپولیس جدی‌تر از همیشه شده، برانکو ایوانکوویچ او را در ترکیب اصلی تیمش قرار داده است. پرسپولیس امروز در یک بازی دوستانه مقابل پرسپولیس قائمشهر به میدان می‌رود و در ترکیب این تیم نام گولچ در کنار پلیانسکی، به عنوان دو مدافع میانی برانکو دیده می‌شود.

مسئولان پرسپولیس با وجود مخالفت‌های برانکو، با رضاییان برای بازگشت به توافق رسیده‌اند و می‌خواهند با کنار گذاشتن گولچ او را به ترکیب تیم‌شان اضافه کنند. حضور مجدد گولچ در ترکیب اصلی پرسپولیس، اولین قدم برانکو برای تقابل با تصمیم مدیران باشگاه است. برانکو نه علاقه‌ای به بازگشت رضاییان دارد و نه می‌خواهد گولچ را از لیست تیمش خارج کند اما فعلا، به تصمیمات مدیران بالاتر از خودش تن داده است.

در لیست این فصل پرسپولیس سیدجلال، گولچ و پلیانسکی تنها مدافعان میانی تخصصی هستند و در بازی‌های گذشته هم محمد انصاری دفاع چپ سابق تیم در پست مدافع میانی برای این تیم به میدان می‌رود.

کد خبر: 9403
  ۵  
آی اسپورت
2016-08-28 16:37:56
نظر دهید

۵ نظر
666444
يكشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۵، ۱۷:۰۱
بابا بخدا سرجدتون اصلا مجبور نیستید مطلب بی سرته بنوسید....استائ بازی قبلی هم گولچ کنار پلیانسکی فیکس بود
اقلیت فندکی(تاج خروس)
يكشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۵، ۱۷:۱۱
دیوانه!!!! این تحلیلهای آبدوخیاری و از کجات درمیاری؟؟؟ تقابل>>>>زارت
سید جلال و انصاری که تیم ملی اند ...آقایی هم که مصدومه ...فقط میمونه پلیانسکی و گولج که میتونند دفاع وسط باشند...حالا اسم این اگه تقابله ، بهت توصیه میکنم بری تو بشکه یخای علی کچل شاید "فرشینگ" بشی و مغز پوکت بیاد سرجاش!!!
هومن
يكشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۵، ۱۸:۰۶
چقدر حاشیه سازی!!!بابا نون حلال ببرید خونه تون!!!
خب معلومه تو نبود سید جلال و انصاری برانکو گولج رو گداشته تو بازی!!
بعدش تیتر !تقابل برانکو با مدیران
مرغ پخته هم به طرز فکر نویسنده شما خنده اش میگیره
-
يكشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۵، ۲۲:۲۸
اخه مگه مجبورید دروغ بنویسید باورکنید از هیچ چى بهتره اگر ولو یه مثقال اعتبار و حیثیت براى خودتون نگه دارید مثلاً خیر وجودتون سایت خبرى هستید دست کم مصاحبه چند ساعت پیش طاهرى رو بخوانید که در قسمت مربوط به بازگشت رضاییان تأکید کرده " این بخش از سخنانم را برجسته نمایید نه فقط هیچ تقابل و مخالفتى از ناحیه برانکو نیست بلکه رضاییان با تأیید کامل و تأکید شخص برانکو به تیم برگشته " باور کنید رفتارتون شرم اوره بس کنید..
-
دوشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۵، ۰۰:۱۷
این چرت و پرتا چیه میگید انصاری و سید جلال تو تیم ملی هستن آقایی مصدوم غیر ار گولچ پلی یانسکی دفاع دیگه ای نداشت که بزاره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر