فهرست

نکته روز: گدایی سرخابی‌های تیم ملی از هواداران

آی‌اسپورت- پس از این که اعلام شد تماشای دیدار ایران و قطر رایگان خواهد بود، حالا بازیکنان محبوب‌ تیم ملی هم از هواداران درخواست می‌کنند که به آزادی بیایند. مشخص نیست دلیل گدایی از سکوها چیست. آن هم در روزهایی که تیم ملی پس از جام جهانی، محبوب‌تر هم شده. 



مسعود شجاعی: هواداران ایرانی همیشه ما را رو سفید کردند و امیدوارم این‌بار هم با حضور خود ما را حمایت کنند. وقتی با دوستان قطری خود در مورد آمدن به استادیوم آزادی صحبت می‌کنم، آنها بیش از هر چیزی از هواداران ترس دارند و خواهند داشت.





سیدجلال حسینی: خیلی از کشورها با یکدیگر همراه می‌شوند تا برعلیه ایران بازی کنند به همین پرچم‌های همدیگر را می‌گیرند اما ما نیازی به این کارها نداریم، حضور هواداران تنها چیزی است که ما می‌خواهیم و همین باعث می‌شود به هدفی که داریم برسیم.






وحید امیری: خیلی از مواقع بوده که در اوج خستگی در دقیقه 80 یا 90 با حمایت هواداران از تمام وجودم برای رسیدن به توپ و ایجاد موقعیت گذاشته ام و سعی کرده ام از آن توپ نهایت استفاده را ببرم. فقط می توانم بگویم که ما به چنین پشتوانه عظیمی نیاز داریم؛ هوادارانی که بارها ثابت کرده اند همیشه پشتیبان تیم ملی بوده و هستند. شاید برای بازیهای باشگاهی تماشاگر زیادی به ورزشگاهها نیاید اما برای بازیهای تیم ملی همیشه آنها کمک ما بوده اند و حضور گرمشان همیشه برای تیم ملی پشتوانه بسیار قدرتمندی بوده است.





کریم انصاری‌فرد: ما پشتوانه خوبی خواهیم داشت و هواداران مثل همیشه بیایند ورزشگاه‌ را پر کنند. درست است تیم ملی قطر بازی‌های دوستانه بیشتری داشته باشد اما ما چیزهایی بخصوصی مثل هواداران داریم که می‌توانیم پیروز شویم و در این چند ساله دیده‌اید که قطر و کشورهای حوزه خلیج فارس سرمایه گذاری زیادی روی فوتبال کرده‌اند.





امید ابراهیمی: تماشاگران همیشه چه قرمز و چه آبی از تیم ملی حمایت کرده‌اند و فکر می‌کنم این بار باید بیشتر حمایت کنند. مرحله آخر مقدماتی جام جهانی است و حضور آنها اهمیت زیادی وجود دارد. حضورشان هم ترس برای حریفان است و هم به بازیکنان ما روحیه می‌دهد.










کدخبر: 9407
  ۵  
آی اسپورت
2016-08-28 17:13:22
نظر دهید

۵ نظر
ارسلان
يكشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۵، ۱۷:۳۱
واسه چی چرند میگی بی خرد.گدا تویی که با این تیتر میخوای مقاله تو مطرح کنی!
-
يكشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۵، ۱۷:۳۷
گدایی کلمه وتیتر خوبی نیست. این توهین به همه هست
-
يكشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۵، ۱۷:۴۱
واقعا محبوب تر شده ؟اگه برای این بازی رایگان بیشتر از 30 هزار نفر رفت هر چی میخواید بگید. در حالی برای پرسپولیس برانکو تو هفته های اول لیگ بالای 60 هزار تا تماشاگر میره. این عدم محبوبیت کیروش جون رو هیچ جوری نمیتونید ماست مالی کنید کیروشی پورها
-
يكشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۵، ۱۸:۱۹
حالا چرا نوشتین گدایی؟چه لفظیه آخه
-
يكشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۵، ۲۲:۱۹
چه عنوان زشتى انتخاب کردید همه جاى دنیا وقتى پاى مصالح و منافع ملّى مطرح میشه قصه هاى جناحى ، تیمى ، گروهى و باندى رنگ میبازه امّا متاسفانه ما خطّ و ربط دیگه اى داریم!..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر