فهرست

گزارش تمرین تیم ملی: صحبت‌های کی‌روش با نکونام

آی اسپورت-  تیم ملی فوتبال ایران که خود را برای رقابت‌های مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه آماده می‌کنند، از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه امروز تمرینات خود را در مجموعه پژوهشگاه صنعت نفت تهران پیگیری کرد.

* تمرین امروز نیز مانند روز گذشته با حضور ۲۰ بازیکن برگزار شد و اتوبوس تیم ملی به همین منظور ساعت ۱۷ و ۱۵ دقیقه وارد ورزشگاه شد و این در حالی بود که از قبل مراحل تاکتیکی توسط اعضای کادر فنی آماده شده بود. 

* ملی‌پوشان امروز با لباس قرمزرنگ، گلرها با لباس سبز و مربیان با لباس آبی در تمرین حاضر شدند. ضمن اینکه کی‌روش با تی‌شرت سورمه‌ای همیشگی خود و با یک کلاه با همین رنگ تمرینات را زیر نظر داشت.
* با وجود اینکه گفته می‌شود در دیدار با قطر از برند جیووا استفاده نخواهد شد اما امروز هم ملی‌پوشان با لباس‌های این برند به تمرین پرداختند.
* هوا به شدت گرم و آفتاب تند بعداز ظهر تابستان کارهای ابتدایی را برای ملی‌پوشان و خبرنگاران کمی سخت کرده بود.
* سخت‌گیری‌های خاصی با توجه به حساسیت دیدار با قطر برای ورود خبرنگاران به عمل آمده و از حضور تماشاگران نیز ممانعت به عمل آمد. با این حال چند تماشاگر از ساکنان و کارکنان مجموعه پژوهشگاه از پشت در مشغول تماشای دقایق نخست تمرین شدند.
* با توجه به مراحل آماده شده تمرینی و حضور ۶ دروازه کوچک به نظر می‌رسید امروز کی‌روش قصد دارد تمرین همیشگی یعنی پاس‌کاری بین دروازه‌ها را در دستور کار قرار دهد.
* پیروانی زودتر از بازیکنان به محل تمرین آمده و مقدمات انجام تمرینات را زیر نظر گرفت.
* خبرنگاران وعکاسان نسبت به روز گذشته استقبال کم‌رنگ‌تری را نسبت به تمرین روز به عمل آوردند.
* بازیکنان از ساعت ۱۷و ۲۵ دقیقه به صورت اختیاری بدن‌های خود را گرم کرده و با پاس‌کاری در ۳ گروه کار را آغاز کردند.
* تیموریان کاپیتان تیم ملی تا قبل از آغاز تمرین ساعد دست خود را باندپیچی کرد.
* با حضور کی‌روش در زمین تمرین، استارت تمرین به صورت رسمی خورده و بازیکنان با تشکیل یک حلقه بزرگ پا به توپ شده و ضمن کار با توپ استارت‌های کوتاه و بلند را تمرین کردند.
* از همان ابتدا گلرها از بازیکنان جدا شده و زیر نظر دن گاسپار به تمرین مشغول شدند.
* افشین پیروانی مدیر تیم ملی پس از دقایقی صحبت با کی‌روش در کنار زمین مستقر شده و نظاره‌گر تمرینات شد.
* تمرین امروز تیم ملی نیز مانند همه تمرینات این تیم توسط خانبان فیلمبرداری شد.
* در ادامه بازیکنان به بخش دیگری از زمین آمده و بین موانع شروع به پاس‌کاری کرده و همچنان کارهای بدنی و استقامتی را در دستور کار قرار دادند.

* جواد نکونام مربی جدید تیم ملی امروز نیز در تمرین حضور داشت و کی‌روش به مانند روز گذشته دقایقی را در زمین تمرین با او به صحبت پرداخت.
* در مرحله پایانی تمرین که زیر نظر خبرنگاران برگزار شد بازیکنان به گروه‌های سه نفره در سه ستون قرار گرفتند و پشت سر هم و به صورت پیاپی استارت‌های سرعتی را تمرین کردند که در این بین کادر فنی به آنها تاکید می‌کرد که با تمرکز به کار بپردازند.
* یکی از هواداران تیم ملی که در بیرون مجموعه تمرین را نظاره‌ می‌کرد یک تابلوی نقاشی شده کی‌روش را با خود آورده و منتظر پایان تمرینات شد تا این تابلو را به وی هدیه کند.
* پس از ۲۰ دقیقه با دستور کادر فنی خبرنگاران تمرین تیم ملی را ترک کردند.
* اکبر میثاقیان مربی تیم بادران تهران که برای تماشای تمرین تیم ملی به مجموعه آمده بود در پشت در منتظر بود تا هماهنگی‌ها برای حضور وی انجام گیرد.
کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-08-28 17:48:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر