فهرست

حسینی: حق هیچ اشتباهی نداریم

آی اسپورت- سید جلال حسینی را می توان ستون تیم ملی در خط دفاع لقب داد. تکرار نمایش های او در پرسپولیس با پیراهن تیم ملی، خیال همه را جمع می کند.
او درباره اردوی ایتالیا می گوید:«در ایتالیا شرایط بسیار خوبی داشتیم. اردوی خوبی بود و از هر نظر بهترین امکانات در اختیارمان قرار گرفته بود. کمپی که در آن تمرین می کردیم کمپی بود که خود تیم ملی ایتالیا هم در آن حضور داشت و همین موضوع به بچه ها اعتماد به نفس زیادی داد. خوشبختانه شرایطی در تیم ملی حاکم بود که تمام بازیکنان به فکر تمرین بودند و به دور از حواشی فقط به بالا بردن آمادگی شان فکر می کردند.»
سیدجلال می گوید تیم ملی حق هیچگونه اشتباهی ندارد و الان دیگر زمان آن است که تمامی اختلافات و بحث ها کنار گذاشته شود و همه برای حمایت از تیم ملی به صف شوند:«در این مدت هر کاری که انجام شده یا نشده، دیگر گذشته است. الان زمانی است که همه باید از تیم ملی حمایت کنند و ما هم فکر کمبودها را نکنیم. مهمتر از همه چیز در این شرایط تجربه کی روش است که به آن تکیه می کنیم. البته آمادگی خوب بازیکنان نیز نوید روزهای خوبی را می دهد. بازیکنان باید به این درک برسند که در این مسابقات ما جایی برای کوچکترین اشتباه هم نداریم و فقط باید به کسب امتیازات و پیروزی فکر کنیم. امیدوارم هر کسی بازی می کند، اشتباهی در کارش نباشد.»
حسینی دوست دارد تیم ملی هر چه زودتر سرنوشت صعودش را مشخص کند:« اگر بتوانیم 6 امتیاز در 2 بازی اول بگیریم، راه صعودمان کاملا هموار می شود. البته فوتبال غیرقابل پیش بینی است اما نهایت تلاش مان را برای گرفتن تک تک امتیازات انجام می دهیم. باید سرنوشت مان برای صعود دست خودمان باشد. نباید بگذاریم کار به بازیهای آخر و استرس بکشد. می خواهیم زودتر تکلیف مان را روشن کنیم و نگذاریم حریفان برای مان تصمیم بگیرند.»
حسینی توصیف جالبی هم با میزبانی برابر رقبا در آزادی دارد:«تیمهای قطر، عربستان، امارات، اردن، عمان و بقیه شان همواره برای شکست دادن ایران متحد می شوند و با پرچم کشورهای دیگر مقابل ما قرار می گیرند اما ما در زمینه فوتبال نیازی به اتحاد با هیچ کشوری نداریم چون تماشاگران ایرانی خودجوش برای حمایت از تیمشان به ورزشگاه می آیند. برای ما مهمترین مسئله این است که آزادی برای قطری ها یک جهنم شود که قطعا از آن جو می ترسند و روحیه بازیکنان ما هم بالا می رود. ما شناخت کافی نسبت به قطری ها داریم و می دانیم که بازیکنان خارجی زیادی را به عضویت تیم ملی شان در آورده اند اما حتی اگر منتخب جهان هم باشند، ما ایران هستیم و آماده ایم برای یک بازی سخت تا سربلند بیرون بیاییم».
     
آی اسپورت
2016-08-28 18:41:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر