فهرست

شگفتی برابر راه آهن و پاشازاده/ استقلال برد

آی اسپورت- «استقلال برد»؛ همین یک جمله دو کلمه ای شامل فاعل و فعل خودش یک اتفاق عجیب و غریب است و نیازی به توضیح اضافه ندارد، دارد؟
در ادامه سلسله بازیهای تدارکاتی استقلال، این تیم امروز برابر راه آهن و مهدی پاشازاده ایستاد و درنهایت با نتیجه 2 بر یک برنده شد. پیروزی استقلال در این بازی به قدری عجیب بود که دیگر کسی در یادش نماند آنها همچنان در بسته نگه داشتن دروازه شان ناموفق هستند.
تیم منصوریان در این بازی با ترکیب مهدی رحمتى، خسرو حیدری، رابسون جانواریو، مجید حسینى، امید نورافکن، فرشید باقرى، فرشید اسماعیلی، بختیار رحمانی، جابر انصاری، میعاد یزدانى و آرش افشین وارد زمین شد. در دقیقه 31 باقری مصدوم شد و جایش را به زکی پور داد.
نتیجه بازی در پایان نیمه اول یک بر صفر به سود استقلال بود. گل این تیم را دقیقه 36 جابر انصاری روی پاس دیدنی خسرو حیدری وارد دروازه راه آهن کرد.
در نیمه دوم و در دقیقه 81 بود که بالاخره دروازه استقلال توسط مهران جمشیدی باز شد. اما یک دقیقه بعد علی قربانی ضربه پنالتی اش را گل کرد تا استقلال درنهایت به اولین بردش بعد از مدتها برسد.
در این بازی می توان به نمایش خوب فرشید اسماعیلی اشاره کرد. همچنین می توان به جابر انصاری اشاره کرد که گل زد ولی کلکسیونی از موقعیت های گل را از دست داد.
نکته جالب ترکیب استقلال در این بازی، حضور خسرو حیدری به عنوان مدافع راست و بازی کردن میعاد یزدانی به عنوان گوش راست بود. نکته دیگر اینکه بختیار رحمانی کماکان در پست بازیساز نمایش دور از انتظاری دارد و می توان گفت امروز حتی یک پاس معمولی هم به مهاجمان و بخصوص آرش افشین نداد.
راه آهن روز جمعه در شیراز برابر فجر قرار گرفته بود و در این بازی خسته نشان داد.
 
  ۲  
آی اسپورت
2016-08-28 18:55:21
نظر دهید

۲ نظر
پرسپولیس با غیرت
يكشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۵، ۱۹:۰۱
تبانی تبانی داور استقلالی!! یعنی پنالتی نبود چیکار میکردن
محسن
يكشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۵، ۱۹:۲۸
طرفدارای کیسه
امشب تا صبح باید جشن بگیرین و پا بکوبین
تبریک تبریک
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر