فهرست

رکورد خوب برابر قطر/ بدون باخت در 6 دوئل آخر

آی اسپورت- دیدار 5شنبه تیم ملی برابر قطر، رویارویی شماره 21 دو تیم در تاریخ است.
در 20 رویارویی قبلی، 12 برد برای ایران ثبت شده و 3 پیروزی برای قطری ها. از این 20 بازی، 11 دیدار رسمی بوده و 9 بازی دوستانه. در دوئل های رسمی، تیم ملی یک بار باخته و 7 بار برنده شده است. در 9 دیدار دوستانه قطر دو بار برده و 5 بار هم شکست خورده است.
طبق معمول، دایی با 5 گل بهترین گلزن تیم ملی به قطر است و بعد از او، علیرضا نیکبخت با 3 گل قرار دارد. از ترکیب فعلی تیم ملی، احسان حاج صفی، رضا قوچان نژاد، سردار آزمون و اشکان دژآگه سابقه زدن گل به قطر را دارند. که تعداد گلهای آخری، دوتاست.
در چارچوب مقدماتی جام جهانی، ایران و قطر 8 بار به مصاف هم رفته اند که قطری فقط یک بار برنده شده اند که مربوط است به همان بازی لعنتی مقدماتی جام جهانی 98 در دوحه که پایان کار محمد مایلی کهن روی نیمکت تیم ملی را رقم زد. 4 بار تیم ملی برنده شده و 3 دوئل هم با نتیجه مساوی پایان یافت.
تیم ملی هیچ باختی در 6 دوئل اخیرش برابر قطر نداشته و هر دو بازی آخر را با یک گل برده است. از این 6 بازی، 4 بازی در مرحله پیش مقدماتی و مقدماتی جام جهانی 2014 بوده، یکی دوستانه و دیگری که آخری شان هم بوده در مرحله گروهی جام ملتهای آسیای سال 2015.
 
     
آی اسپورت
2016-08-28 19:14:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر