فهرست
گزارش روز: حسرت سی ساله ی برانشوایگ برای پیروزی مقابل بایرن مونیخ
گزارش روز: حسرت سی ساله ی برانشوایگ برای پیروزی مقابل بایرن مونیخ

گزارش روز: حسرت سی ساله ی برانشوایگ برای پیروزی مقابل بایرن مونیخ

آی اسپورت- بایرن مونیخ امشب در لور ساکسنی به مصاف آینتراخت برانشوایگ می رود مونیخی ها تمامی شش بازی گذشته ی خود مقابل آن ها با برتری پشت سر گذاشته اند و حتی در پنج بازی اخیر خود هیچ گلی هم دریافت نکردند. دیدار رفت دو تیم با برتری 2 بر 0 بایرن و با گل های آرین روبن به پایان رسید.

آخرین شکست بایرن مقابل برانشوایگ به بیش از سی سال گذشته باز می گردد که در فصل 83-1982 آینتراختی موفق شده بودند در دور دوم جام حذفی بایرن را با 2 گل شکست دهند. آخرین پیروزی برانشوایگ در بوندس لیگا نیز در فصل گذشته ی آن اتفاق افتاد و برتری 3 بر 1 مقابل بایرن در سپتامبر 1981 شادی را به لور ساکسن هدیه کرد.

آمار و ارقام ها به سود بایرن

آینتراخت برانشوایگ امیدی به جشن در مقابل بایرن ندارد در 37 بازی که دو باشگاه انجام دادند بایرن 21 پیروزی بدست آورده این در حالی است که تیم میزبان تنها 5 دیدار را به سود خود به پایان برده است اما آمار بد برانشوایگ به همین ختم نمی شود آن ها در تاریخ بوندس لیگا ضعیف ترین ارقام را دارند تنها میانگین 0.7 امتیاز در هر بازی و 14 درصد پیروزی در بازی ها شکستی محتمل را برای آن ها رقم خواهد زد تنها امید هم تیمی های داوری در این بازی بی انگیزگی بایرن پس از قهرمانی است آنها می توانند پیروزی سی ساله گذشته ی خود برابر بایرن را جشن بگیرند؟

اولین قضاوت دنیل سیبرت برای بایرن

دنیل سیبرت داور 29 ساله اهل برلین از سال 2012 به لیست داوران بوندس لیگایی اضافه شد او برای نختستین بار بازی بایرن مونیخ را سوت خواهد زد در این دیدار فلورین ستوئر و یان سیدل او را برای این بازی کمک خواهند کرد.
     
آی اسپورت
2014-04-19 13:10:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر