فهرست

سرمربی قطر: از ایران نمی‌ترسیم؛ برای برد به تهران می‌رویم

آی اسپورت - دانیل کارینو، سرمربی تیم ملی فوتبال قطر در نشستی خبری درباره وضعیت تیم خودش در آستانه بازی با تیم ملی ایران سخن گفت. او تاکید کرد که شاگردانش برای پیروزی در ورزشگاه آزادی به میدان خواهند رفت و ترسی از تیم ملی ایران ندارند. کارینو گفت: «به خوبی آماده این دیدار شده‌ایم. بازیکنان از نظر فنی و بدنی کاملا آماده هستند. به شما قول می دهم که بازی به بازی بهتر خواهیم شد. هدف تیم ملی فوتبال قطر از سفر کردن به ایران کسب سه امتیاز است. به دنبال پیروزی در این دیدار خارج از خانه هستیم. باید دید که چه اتفاقاتی در این دیدار خواهد افتاد.

کسب تساوی هم نتیجه خوبی برای ما خواهد بود اما باید بگویم که در کل هدف ما پیروزی است. نسبت به تیم ملی فوتبال ایران شناخت کامل دارم. این تیم نسبت به دورهای قبل تغییراتی داشته است اما نگران دیدار برابر ایران نیستم و ترسی از حریف خود نداریم هم چنان که با اعتماد به نفس بسیار بالا هم برابر این تیم به میدان نمی‌رویم و احتمال هر اتفاقی وجود دارد. اعتماد به نفس زیادی گاهی اوقات کار دست تیم می دهد و من نمی خواهم چنین چیزی به وجود آید.»
 
کارینو درباره تیم ملی ایران هم حرف زد:« تیم ملی فوتبال ایران الان از نظر بدنی قوی ترین تیم گروه است. در کل بازیکنان ایران با شور و حماسه زیادی بازی می کنند. این تیم نقاط قوتی دارد همچنانکه نقاط ضعف هم دارد و من به خوبی از آنها مطلع هستم. دیدار آسانی برابر ایران نخواهیم داشت و امیدوارم که بازیکنان هر آنچه را که در توان دارند رو کنند. من امید زیادی برای پیروزی در این دیدار دارم و امیدوارم که بازیکنان هر آنچه را که در توان دارند رو کنند و بازی زیبایی را به نمایش بگذارند.»

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2016-08-29 10:00:00
نظر دهید

۱ نظر
mr.masoud
دوشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۵، ۱۰:۱۵
تا سه تاش تضمین
مواظب باش شیش تایی نشی نمیخواد واسه برد بیای عزیز
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر