فهرست

هشدار به تیم ملی؛ مراقب جنگ روانی قطر باشید

آی اسپورت - ایرانی‌ها از تیم ملی توقع برد دارند و در بین بازیکنان هم کسی به جز برد، به چیز دیگری فکر نمی‌کند. قطری‌ها می‌خواهند هرطور شده از تیم ملی امتیاز بگیرند و آزادی را ترک کنند. آنها پول دارند و در دوره قبل هم حرف و حدیث درباره فعالیت‌های خارج از زمین‌شان کم نبود. هنوز اشتباه عجیب بازیکن لبنان در دیدار رفت با قطر و همینطور اتفاقات بازی این تیم و ازبکستان، از یاد کسی نرفته است. قطری‌ها این بار با تجربه بیشتر به میدان آمده‌اند و می‌خواهند قبل از جام جهانی 2022 هم تجربه حضور در جام جهانی را به دست بیاورند.
 
کی‌روش از همه نظر بازیکنان ایران را توجیه کرده است. قطری‌ها و کلا تیم‌های عربی، استاد به راه انداختن جنگ روانی مقابل تیم ملی هستند. اگر سراغ بازیکنان قدیمی تیم ملی هم بروید، در این باره حرف‌های زیادی می‌زنند. توصیه کارلوس همیشه به بازیکنان تیم ملی این است که تمرکزشان را روی بازی بگذارند و حتی به حرف‌ها و حرکاتی که بازیکنان حریف انجام می‌دهند، توجه نکنند. قبل از بازی قطر هم توصیه کی‌روش همین است. قطری‌ها حتی شده می‌خواهند بازی را به جنجال بکشند تا جنگ روانی را در آزادی ببرند. آنها می‌دانند که ورزشگاه پر می‌شود و می‌خواهند همه جوره فشار را در تیم ملی زیاد کنند.

وقتی ورزشگاه پر باشد، ناخودآگاه از سوی تماشاگران فشاری روی ایران ایجاد می شود. قطر‌ی‌ها حتی نقشه‌هایی دارند که جنگ روانی به راه بیاندازند. کی‌روش اما در صحبت‌هایی که با کاپیتان‌های تیمش داشته به آنها گفته باید حواس‌شان به این مسایل باشد و اجازه جوسازی به حریف و بازیکنانش ندهند. جواد نکونام کاپیتان سابق تیم ملی هم در این زمینه صحبت‌هایی با بازیکنان داشته است. او همیشه جزو بازیکنانی بود که در زمین بازیکنان را راهنمایی می‌کرد تا وارد این جنگ‌ها نشوند.

منبع: خبر ورزشی
     
آی اسپورت
2016-08-29 10:22:28
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر