فهرست

کی‌روش اعلام کرد؛ کلید برد ایران مقابل قطر

آی اسپورت - با چشم به هم زدنی، بازی‌های مرحله نهایی انتخابی جام جهانی از راه رسید. روز پنجشنبه همین هفته، در ورزشگاه آزادی، ایران اولین استارت را مقابل قطر می‌زند. اگر قرار باشد ایران برای تیم ملی کاری کند، تنها 3، 4 روز زمان دارد. بعد از این بازی برای کمک به تیم ملی دیر است. کی‌روش و شاگردانش وارد ماراتن تازه‌ای می‌شوند و ایرانی‌ها امیدوارند آخر این قصه برای همه شیرین باشد و تیم ملی با صعود به جام جهانی، باردیگر مردم را به خیابان‌ها بکشاند.
 
کی‌روش و شاگردانش قولی در آستانه این بازی نداده‌اند اما مثل همیشه تضمین می‌دهند که با تمام وجود در این مسابقات به میدان بروند و البته کارشان را با شکست قطر آغاز کنند. این تیم هم یک تیم عربی است و بردن آن برای ایرانی‌ها بسیار حیثیتی. قطر با تمام قدرت به ایران می‌آید تا امتیاز بگیرد و برود ولی ملی پوش‌ها می‌گویند ما ایرانیم و باید جلوی تماشاگران خودمان برنده باشیم.
 
 
کارلوس کی‌روش در این مدت به اندازه کافی روی بازیکنان کار کرده و آنها را از نظر فنی و روحی آماده بازی روز پنجشنبه کرده است. تیم ملی آخرین بار در ورزشگاه آزادی نتوانست مقابل قطر برنده شود. این تیم در کمال ناباوری مقابل ایران مساوی کرد و با یک امتیاز تهران را ترک کرد. همیشه نزدیک مسابقات تازه ایرانی‌ها یادشان می‌افتد که از تیم ملی حمایت کنند. تا همین چند وقت پیش، تیم ملی آرامش نداشت ولی حالا در روزهای منتهی به شروع بازی، همه مصاحبه می‌کنند و می‌گویند تیم ملی در اولویت است.
 
کارلوس معتقد است رمز برد ایران در مقابل قطر دو چیز است؛ آرامش و تمرکز. او روی این دو مسئله تاکید دارد و خطاب به بازیکنان گفته است: «اگر این دو ویژگی را داشته باشیم، می‌توانیم در مقابل قطر موفق باشیم. باید تا لحظه آخر آرامش داشته باشیم و روی بازی خودمان تمرکز کنیم.» کی‌روش تمام نکات لازم را به بازیکنان گفته و همه منتظرند تا روز پنجشنبه از راه برسد. از همین حالا تیم ملی آماده شده و کی‌روش حتی بابت غیبت لژیونرها هم نگرانی ندارد. آنها در اروپا بازی کرده‌اند و از هر نظر آماده‌اند. حتی هماهنگی لازم را با سایر بازیکنان دارند.

منبع: خبر ورزشی
  ۱  
آی اسپورت
2016-08-29 10:30:24
نظر دهید
۱ نظر
-
دوشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۵، ۱۰:۳۷
راحت میبریمشون بازیکنای تیم ملی خیلی خوبن توی همه ی خطوط عالین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر