فهرست

پاسخ برادر نکونام به هاشمی؛ برزیل خوش گذشت؟

آی اسپورت - بازی ستاره‌های ایران و لالیگا تمام شد و هنوز بحث‌هایی از آن بازی باقی مانده است. نامه تند جواد هاشمی بازیگر تلویزیون باعث شد تا اطرافیان نکونام واکنش نشان دهند. محسن نکونام برادر این بازیکن در تازه ترین پست خود از پشت پرده های اتفاقات اخیر گفته است. او بدون آنکه نامی از هاشمی بیاورد، نوشت: «جناب آقای.... به خودتان بد کردید ...نه از آن بابت که نامه ای از ناراحتی به خاطر بدهی های قبلی تیم هنرمندان از سر غیظ نوشتید، نه به دلیل آنکه از نیامدن اسپانسر ناراحت باشید! بلکه به خاطر تحقیر خودتان بابت پولی که نصیبتان نشد ناراحتم. راستی آقای.... چطور تا دیروز که ژاوی و دیگر ستاره های لالیگا مصاحبه می کردند جواد نکونام را می شناختند الان شما می گوییدکه نمیشناسند.»
 
او در ادامه نوشت: «جالب است که بدانید آقای نکونام در مقابل این ستاره ها و ستاره های بزرگتر از این بازیکنان بازی کرده و ایشان را می شناسند که نیازی به نام بردن از آن ها نیست . نکونام 7سال تو لالیگا بازی کرد و در مقابل رئال مادرید گلزنی کرد و به همراه اوساسونا بهترین تیم تاریخ بارسلونا زمان مربیگری گواردیولا را شکست دادند ولی شما گفته بودید تیم ته جدولی . نکونام با اوساسونا تا 4 تا تیم اروپا هم رفتند جناب آقای.... راستی شما را در ایران با چه نامی می شناسند؟ از بین این همه چرا شما ناراحتید ؟ شما که در جریان مسائل مالی نیستید به گفته خودتان البته! آن چکی که واسه ضمانت گذاشتند ومتعلق به شما نیست ناراحت نباشید!»
نکونام در پایان نوشت: «احتیاجی نیست یار جمع کنید و از فوتبالیست های با ارزش مملکت مایه بگذارید و بگویید که کی محبوبه و کی محبوب نیست همه این عزیزان برای مردم محترمند و برای این کشور زحمت کشیده اند .راستی اگر شهامت دارید اعلام کنید که آقای نکونام با چه کسانی تماس گرفته که برای این بازی به میدان نروند. ممنون می شویم شفاف سازی کنید. شنیدم در یه برنامه تلویزیونی گفتید در جریان مسائل مالی نیستید پس چرا ناراحتید؟ مى خواستید با این بازی از نام جواد نکونام استفاده کنید و با آوردن اسپانسر بدهی های قبلی تان را بپردازید و به این بود دلیل آقای نکونام از بازی انصراف داد .
راستی گفته بودید روز بازی ستاره ها از هتل بیرون نمی آمدند و می گفتند به ما بی احترامی شده احیاناً به خاطر این نبود که پولشان را پرداخت نکرده بودید؟! آقای نکونام یک خواسته داشت و می خواست یک بازی در شأن و منزلت ایشام و کشور عزیزمان برگزار شود. دعوت از بازیکنان بزرگ را خواستار شدند ولی خب در این صورت پرداخت بدهی های عزیزان امکان پذیر نبود . الان ناراحتی شما را مردم هم درک می کنند. ایشان زیر حرفشان نزدند و ماجرا را رسانه ای نکردند تا مقدار آبروی مانده تان را نبرند . راستی برزیل با پول فروش خانه تان! خوش گذشت؟»

کد خبر:9402
  ۵  
آی اسپورت
2016-08-29 11:00:02
نظر دهید

۵ نظر
امیر
دوشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۵، ۱۱:۰۳
معلوم حسابی حرف های بازیکنای منتخب لیگ اسپانیا سوزنده نکونام رووو
نکونام چی چی آهان همون بازیکن تیم ته جدولی خخخخ
پرسپولیس با غیرت
دوشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۵، ۱۱:۱۵
اقا چرا بیخود یه سری رو بزرگ میکنید.خود جواد نکونام رو عددی حساب نمیکنن اونوقت شما چپ و راست حرفهای بی ارزش برادرش رو منعکس میکنید.این بچه رو بزرگ نکنید شاخ میشه
-
دوشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۵، ۱۱:۲۱
چرا فکر میکنید اگه یکی به رئال مادرید گل بزنه همه میشناسنش؟ گل زدن نکو چی چی به رئال نهایتا فقط برای ایرانی ها مهمه و اتفاق خاصی محسوب میشه. مثل جایزه گرفتن شهاب حسینی تو کن. دنیا انقدر ستاره داره که امثال نکو چی چی توش گمن.
666444
دوشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۵، ۱۱:۴۰
گیریم که برادرت بود فاضل(که نیست)...از فضل برادر تورا چه حاصل
بینام
دوشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۵، ۱۵:۵۲
این پسره هم واقعا شورش رو درآورده.
با این حرفاش اون آبروی نصفه نیمه برادرش رو هم داره می بره.
رسما خودش رو زده به نفهمی.
حالا خوبه که هاشمی گفت که این حرفا رو از قول بازیکنای اسپانیایی نقل کرده و فیلمش هم موجوده، اما معلوم نیست که چرا این همه اصرار داره که بگه هاشمی این حرف ها رو زده.
هی هم مثل احمدی نژاد گوشه کاغذ نشون میده که برزیل خوش گذشت و احیانا فلان و بیسار.....
مردک تو اگر دوزار جرات داری و فکر می کنی کاسه ای زیر نیم کاسه است مثل مرد بیا همه چیز رو بگو که تمام ملت بدونن. نه اینکه مثل اون رئیس جمهوری که برادرت شده بود سوگلی اش توی تیم ملی هی بگم بگم بکنی.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر