فهرست

نظر عجیب شیرر: رونی باید از تیم ملی خداحافظی کند

آی اسپورت - درحالی ‌که وین رونی در لیست جدید تیم ملی انگلیس حضور دارد، آلن شیرر، کاپیتان سابق سه‌شیر ها، معتقد است رونی باید بازنشستگی خود از رقابت‌های ملی را اعلام کند و بتواند با تمرکز روی منچستریونایتد، دوران طولانی‌تری در این باشگاه برای خود رقم بزند. شیرر معتقد است زمان آن فرارسیده که این بازیکن ۳۰ ساله بپذیرد که دیگر نمی‌تواند هم در تیم ملی بازی کند و هم در یونایتد ژوزه مورینیو بازیکن فیکس باشد.
 
وی در ستون خود در نشریه سان دراین‌باره نوشت: «تیم کنونی منچستریونایتد گزینه‌های باکیفیت زیادی دارد و رونی باید در بهترین سطح خود باشد تا بتواند از حضورش در تیم اطمینان حاصل کند. زمان آن فرارسیده که بالاخره رونی خودخواه باشد و تنها به خودش فکر کند. این موضوع، متأسفانه به این معنی است که او باید از تیم ملی خداحافظی کند. نه به خاطر اینکه او کیفیت لازم برای تیم ملی انگلیس را ندارد، بلکه او اکنون ۳۰ ساله است و در این سن حفظ کاپیتانی تیم ملی و باشگاه و همین‌طور بازی در بالاترین سطح برای هردوی آن‌ها، کاری سخت خواهد بود.»
 
وین رونی که اخیراً رکورد گلزنی سربابی چارلتون را برای تیم ملی انگلیس جابه‌جا کرده، پس از بازی‌های یورو ۲۰۱۶ اعلام کرده بود که قصد دارد حداقل تا جام جهانی روسیه در تیم ملی حاضر باشد.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-08-29 12:53:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر