فهرست

15 بازیکن زیر 28 سال در تیم کی‌روش: نگاه به روسیه

آی اسپورت – پازل کی‌روش برای تیم ملی ایران در جام جهانی روسیه، به مرور با معرفی پدیده‌های جدید به لیگ برتر کامل می‌شود. در لیست اخیر سرمربی تیم ملی برای بازی با قطر و چین سعید آقایی و محمد انصاری قرار دارند که تا به حال،‌ یک بازی هم پیراهن تیم ملی را نپوشیده‌اند. هنوز چند بازیکن بالای 30 سال مثل سیدجلال، آندو و دژاگه در تیم کی‌روش هستند اما بیشتر بازیکنان او را، تیم او را بازیکنان احتمالی تیم ملی در جام جهانی روسیه تشکیل می‌دهند.

از لیست 25 نفره کی‌روش، در حال حاضر 15 بازیکن زیر 28 سال هستند. یعنی بازیکنانی که حتی تا جام جهانی روسیه هم مرز 30 سالگی را رد نکرده‌اند. در عوض، 8 نفر از لیست فعلی، تا جام جهانی بعدی هم 25 سال یا کمتر خواهند داشت. علاوه بر این 8 نفر علی کریمی، مهرداد محمدی و احسان پهلوان، بازیکنانی با شرایط مشابه هستند که قبلا در لیست کی‌روش حضور داشتند و شانس بالایی برای دعوت دوباره به تیم ملی دارند.

سرمربی تیم ملی در مسابقات انتخابی علاوه بر گرفتن مجوز حضور در جام جهانی، برای ساخت تیمی جدید تلاش می‌کند. تیمی که ستاره‌هایش بعد از جام جهانی هم فرصت درخشش و اوج گرفتن داشته باشند.کدخبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-08-29 14:08:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر