فهرست

بررسی کام‌بک‌های لیگ شانزدهم: دست‌نشان و خطیبی روی ابرها؛ علیرضا منصوریان روی لبه تیغ

آی‌اسپورت- تا پایان هفته چهارم مسابقات لیگ برتر، شانزده بازی یک طرفش برد داشت. اما جالب است که از این شانزده برد، چهارده‌تای آن زننده گل اول بازی، پیروز میدان بود. فقط دو بار در این لیگ اتفاق افتاد که تیمی گل اول بازی را دریافت کند ولی در نهایت برنده مسابقه باشد. هر دو دیدار هم در دیداری خارج از خانه بود. 

در اولین هفته لیگ شانزدهم، ماشین‌سازی در اهواز به مصاف فولاد رفته بود. در روزی که شاگردان سعداوی روی اشتباه گلر ماشین‌سازی به گل اول دست یافته بودند، موفق به حفظ نتیجه نشدند. آن‌ها علاوه بر دریافت گل تساوی، یک بار دیگر هم دروازه‌شان را باز شده دیدند تا در نهایت در هفته نخست لیگ برتر، شاهد کام‌بک فوق‌العاده رسول خطیبی باشیم.

دیگر کام‌بک لیگ هم توسط یک مهمان و با نتیجه مشابه دو بر یک به ثبت رسید. برزیلی‌های جنوبی در شبی که مهمان ورزشگاه مملو از جمعیت آزادی بودند، در ابتدا با گل علی قربانی از استقلال عقب افتاده بودند. ولی در شبی رویایی، رضا نوروزی و حسین بغلانی این شکست را با برد عوض کردند. به این ترتیب علیرضا منصوریان دیداری که برده بود را به تیم دست‌نشان واگذار کرد تا در کنار نعیم سعداوی، دو مربی‌ای شوند که در این فصل بازی برده را با شکست عوض کردند. 
کدخبر: 9407
  ۱  
آی اسپورت
2016-08-29 14:39:14
نظر دهید
۱ نظر
بزرو
دوشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۴۰
کچل کچل شعار ماس... علیمنصور افتخار ماست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر