فهرست

برانکو: همه پرسپولیس و هوادارانش حامی تیم ملی هستند

آی اسپورت- صحبت‌های جدید برانکو ایوانکووچ را می‌خوانید:

* امروز دو تمرین داشتیم. فردا هم تمرین می‌کنیم و روزچهارشنبه هم با سایپا بازی داریم و جمعه هم تمرین ما تعطیل است. از بازیکنان رضایت دارم.

* عالیشاه روی قوزک و عضله پایش ضربه خورد که مشکلش حل می‌شود.* من با هیچکس مشکل ندارم. جایی که حق با من است مشخص است و جایی که حق با من نیست هم مشخص است. پرسپولیس همیشه در کنار تیم ملی است. چه کسی تیم ملی را دوست ندارد؟ 5 سال با تیم ملی ایران بودم و با این تیم همه دنیا را گشتم. همه پرسپولیس و هوادارانش حامی تیم ملی هستند.

*روزنامه‌ها هرچیزی دوست دارند بنویسند. من دیسیپلین ندارم زیرا تمرینات ما بسته‌ هستند و خبرنگاران سر تمرین ما نیستند و نمی‌توانند کنترل کنند.
* خوشحالیم که تعداد ملی پوش ما زیاد است و وظیفه ما در پرسپولیس این است که کار کنیم و سطح آنها بالا بیاید و تعداد بیشتری برای حضور در تیم ملی کاندیدا شوند و این سرمربی تیم ملی است که انتخاب می‌کند چه کسی را برای تیم ملی انتخاب می‌کند.
* کمال کامیابی‌نیا اعجوبه است و شخصیتش عالی است و قطعا از نبودن در تیم ملی متاسف است اما همزمان انگیزه مضاعف دارد که بیشتر کار کند و افتی که می‌گویید حس نخواهد شد.

* تمرینات من همیشه باز است و وقتی شما گفتید دیسپلین ندارم باید بگویم تا حالا حادثه‌ای در تمرینات ما دیده‌اید؟! شما به هر حال نظاره‌گر هستید و آنچه را می‌بینید منتقل کنید نه آنچه می‌خوانید را. بازیکنان ما درگیری داشتند؟ آیا بی نظمی در تمرینات ما دیده‌اید.

* رامین کجاست؟ نمی‌بینمش؟! این موضوع را کنار بگذارید.
* در سوالات تان صرفه جویی کنید و این سوالات وظیفه کی روش و کادر فنی اش است که به قطر فکر کند و ما هم مثل یک هوادار تیم ملی را تشویق می‌کنیم.* وظایف توافق با جیووا و سایر مسایل برعهده باشگاه است و فقط این را می‌دانم که باید تجهیزات خوب به ما بدهند و من از قطع همکاری جیووا با تیم ملی بی خبر هستم. جای من در کنار زمین است.

کد خبر: 9401
  ۴  
آی اسپورت
2016-08-29 19:47:42
نظر دهید

۴ نظر
لنگ تیم اراذل و اوباش
دوشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۵، ۲۰:۵۶
آره دیدم تا همین یه ماه پیش همه طرفداراتون عر میزدن #۱۱ شهریور جهنم آزادی کیروش-طارمی-رضائیان... راستی ببینم طرفداراتون هنوزم میخوان تو بازی با قطر به دایومی و رامین شیشه ای فحش ناموس بدن یا پشیمون شدن؟؟:))))
-
دوشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۵، ۲۱:۰۱
درود بر تو ای مرد بزرگ. ای مسلمان واقعی
-
سه شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۵، ۰۳:۰۰
کیسه کشا دارن از عقده باخت ۴ تایی چند ماهه میسوزن و مثل مرغ سر کنده خودشونو به درو دیوار میزنن. از کامنتاشون مشخصه که چه سوزش عمیقی توشون درست کردیم. اینم سطح سواد و ادبیاتشونه
پدر برزو
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵، ۱۱:۱۶
پسرم قرصهاتو مصرف کن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر