فهرست
تونی اولیویرا: دیدار با لخویا آخرین حضور من در تراکتور خواهد بود!
تونی اولیویرا: دیدار با لخویا آخرین حضور من در تراکتور خواهد بود!

تونی اولیویرا: دیدار با لخویا آخرین حضور من در تراکتور خواهد بود!

آی اسپورت- تونی اولیویرا سرمربی تیم تراکتورسازی امروز با خبری در فیس بوکش هواداران تراکتورسازی را شوک زده کرد. تونی امروز در یک پیام اعلام کرد دیدار با لخویا آخرین حضور من روی نیمکت تراکتورسازی خواهد بود و از فصل آینده با این تیم همکاری نخواهم کرد.
پیش از این نیز تونی با چندین پیغام به هواداران، ناراحتی خودش را از مسئولان باشگاه اعلام کرده بود تا اینکه دقایقی پیش در پیج رسمی اش اعلام کرد دیگر در باشگاه تراکتورسازی نخواهد ماند. البته گفته می شود تونی برای تمدید قرارداد پیشنهادی 1 میلیون دلاری به مسئولان تراکتور داده است. هر چند مسئولان تراکتور هنوز این رقم را تایید نکرده اند. 

پیغام تونی برای تراکتوری ها به شرح زیر است:

من 3 ماه پیش به تبریز برگشتم و این یکی از آرزوهای من بود که دوباره شما را ببینم. آخرین باری که من تبریز را ترک کردم همه می دانستیم که این اتفاق غیرمنصفانه هست.

هر زمان به آن روزها فکر می کنم احساس ناراحتی می کنم. من نمی خواستم شانس دوباره ای که شما را ببینم را از دست بدهم.
من به پرتغال رفتم ولی قلبم در تبریز بود و تمام مدت آرزو می کردم که دوباره شما را ببینم. من همیشه به شما گفتم که سزاوار بهترین ها هستید و به دنبال فرصتی می گردم که بزرگترین شادی را به شما بدهم. خدا این فرصت را به من داد و روزی که من به تبریز بازگشتم روز فوق العاده ای بود. بعد از گذشت چند روز از خدای خودم سپاسگزارم که کمک کرد که برنده جامی بشویم که هواداران تراکتور سزاوار آن بودند و مدتها انتظار آن را می کشیدند. لحظه ای که من شادی شما را در فرودگاه موقع بازگشت از کرمان دیدم لجظه ایست که هرگز فراموش نخواهم کرد چون من برق شادی در چشمانتان دیدم.
من سعی کردم بهترین عملکرد را در این 3 ماه داشته باشم برای داشتن یک باشگاه برتر، یک فوتبال برتر و مهمترین چیز شادی شما.
بازی مقابل لخویا آخرین همکاری من با باشگاه خواهد بود ولی رابطه من با هواداران تراکتور ومردم تبریز پایان نخواهد یافت و آن ابدی است. ما آنچه آینده برای من اندوخته خواهیم دید.
یاشاسین تراختور، یاشاسین هواداران تراختور، یاشاسین مردم تبریز.
تونی اولیویرا. 

     
آی اسپورت
2014-04-19 15:13:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر