فهرست
توشاک: انتقادها از مسی بی رحمانه است
توشاک: انتقادها از مسی بی رحمانه است

توشاک: انتقادها از مسی بی رحمانه است

آی اسپورت- جان توشاک، سرمربی سابق رئال مادرید، سرزنش کردن لیونل مسی به دلیل نتایج ضعیف اخیر بارسا، را بی رحمانه توصیف کر.

بارسا در هفته های اخیر نتایج چندان خوبی کسب نکرده و سه شکست پیاپی در سه جام مختلف، احتمالا فصلی بدون جام را برای آنها رقم خواهد زد.

در این بین، ستاره آرژانتینی نیز بازی های خوبی ارائه نداد که انتقادهای زیادی را از او به همراه داشته است.

 اما توشاک اعتقاد دارد مشکلاتی که باشگاه بارسلونا در ماه های اخیر داشته، روی عملکرد بازیکنان این تیم تاثیرگذار بوده است.

او به خبرنگاران گفت:" ظالمانه است که مسی را سرزنش کنیم. نمی توان همه تقصیرها را گردن او انداخت. مسی در بالاترین سطح است اما همیشه از او انتظار بیشتر می رود.

نیمار بازیکنی در سطح گرت بیل است اما مشکلات خارج زمین موجب شده که نتواند به اندازه کافی بدرخشد.

همه در مورد این صحبت می کنرند که بارسا بهترین تیم تاریخ و یکی از بهترین تیم های دوران است اما تا پیش از اینکه خیلی دیر شود، باید دست به بازسازی زد.

پیش از اینکه سقف شروع به چکه کردن کند، باید آن را تعمیر کند. نباید انتظار داشت که وقتی آب راه افتاده، بتواند سقف را تعمیر کرد. هر اتفاقی که در بارسا رخ داده، حتما دلیلی داشته است."

او همچنین در مورد شایعاتی که در مورد اخراج مارتینو به گوش می رسد، گفت:" مصدومیت ویکتور والدس، جرارد پیکه و کارلس پویول بدشانسی های تاتا مارتینو بود.  

من بازی خاویر ماسچرانو را در قلب خط دفاعی دوست ندارم. این منطقه بسیار مهمی از زمین است. بارسا در تابستان کار زیادی برای بازسازی دارد. آنها حتما باید یک مدافع میانی به خدمت بگیرند."

     
آی اسپورت
2014-04-19 15:03:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر