فهرست
مویس: هواداران اورتون باید به من احترام بگذارند
مویس: هواداران اورتون باید به من احترام بگذارند

مویس: هواداران اورتون باید به من احترام بگذارند

آی اسپورت- دیوید مویس، سرمربی منچستریونایتد، اعلام کرد که شایسته احترام بیشتری از سوی هواداران تیم سابقش است.

این مربی اسکاتلندی تابستان گذشته و بعد از 11 سال حضور روی نیمکت اورتون، هدایت شیاطین سرخ را برعهده گرفت. اما علی رغم پیشرفتی که تافی ها با هدایت او داشتند، تلاشش برای بردن چند بازیکن اورتون به الدترافورد، موجب خشم هواداران این باشگاه شد؛ به طوری که او را در دیدار رفت هود کردند.

مویس فردا برای اولین بار بعد از جدایی اش از اورتون به گودیسون پارک برمی گردد و اعتقاد دارد هواداران اورتون باید به دلیل دستاوردهایش در این باشگاه، احترام بیشتری به او بگذارند.

او به خبرنگاران گفت:" ما تلاش کردیم چند تا از بازیکنان آنها را به خدمت بگیریم و همین مسئله اختلافاتی را به وجود آورد. اما در مجموع من تنها می خواستم کارم در منچستریونایتد را انجام بدهم.

ما در اورتون بازیکنان زیادی پرورش دادیم و آنها را به تیم اصلی منتقل کردیم. فکر می کنم در اورتون هر کاری از دست مان برمی آمد، انجام دادیم و فکر می کنم بهترین نتایجی که تیم می توانست را به دست آوردیم.

این دیدار در مورد من نیست؛ در مورد رویارویی دو تیم است؛ دو تیمی که به پیروزی در این یدار نیاز دارند. تمرکز نباید روی من باشد. باید روی بازیکنان تمرکز کرد. من با خیالی آسوده به آنجا می روم و می دانم که هواداران اورتون هر کاری لازم باشد برای حمایت از تیم شان انجام می دهند.

امیدوارم در آینده هر کسی که به دوران حضور من در  اورتون نگاه می کند، بگوید که دوران خوبی در تاریخ این باشگاه بود."

     
آی اسپورت
2014-04-19 15:07:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر