فهرست
گواردیولا: ما در لیگ قهرمانان به نویر نیاز داریم و امیدوارم به بازی با رئال برسد
گواردیولا: ما در لیگ قهرمانان به نویر نیاز داریم و امیدوارم به بازی با رئال برسد

گواردیولا: ما در لیگ قهرمانان به نویر نیاز داریم و امیدوارم به بازی با رئال برسد

آی اسپورت- مانوئل نویر برای دیدار مقابل برانشوایگ آماده نیست و لوکاس ردر بار دیگر درون دروازه ی بایرن قرار خواهد گرفت پپ گواردیولا معتقد است که آن ها باید برای افزایش اعتماد به نفس ردر کمک کنند.

گواردیولا روز گذشته پیش از ترک تمرینات بایرن به خبرنگاران گفت:" نویر در مونیخ می ماند و همراه تیم به برانشوایگ نمی آید زیرا او هنوز آماده نیست." عدم آمادگی نویر یکی از نگرانی های بایرن پیش از دیدار مقابل رئال مادرید است.

گواردیولا ادامه می دهد:" مانو، مانو است او نه تنها درون دروازه بسیار خوب است بلکه توانایی او برای بازی با هر دو پا به ما کمک می کند که بتوانیم از او در کار تیمی کمک بگیریم."

با ساختار جدید گواردیولا در بایرن، نویر شرکت بیشتری در کارهای تیمی دارد او حتی به عنوان یک مدافع لیبرو وظیفه ی پوشش پشت دفاع را بر عهده دارد و گاهی نیز تا وسط نیمه برای توپ رسانی به بازیکنان جلو می آید. با این حال مصدومیت او در دیدار مقابل دورتموند موجب شد تا لوکاس ردر درون دروازه ی بایرن قرار بگیرد و 45 دقیقه بازی برابر دورتموند و 90 دقیقه مقابل لاترن از دروازه ی بایرن حفاظت کند.

پپ در مورد دروازه بان جوان بایرن می گوید:" لوکاس جوان است و کیفیت خوبی دارد در بازی برابر کایزرسلاترن توانست آرامش خود را داشته باشد و عمکلرد خوبی داشت من برای او خوشحال هستم اما البته ما در لیگ قهرمانان به نویر نیاز داریم و من امیدوارم او به بازی با رئال برسد!."

نویر روز گذشته همراه توماس ویلهلم مربی بدسناز تیم در زمین تمرینی بایرن به دویدن پرداخت او در مورد شرایط نویر ادامه می دهد:" او هر روز شرایط بهتری بدست می آورد و ما به بازگشت دوباره ی نویر در ترکیب بایرن برای بازی مقابل رئال امیدواریم."
     
آی اسپورت
2014-04-19 15:12:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر