فهرست

ادعای عجیب پپ؛ هنوز بازی‌های منچستریونایتد را ندیده‌ام

آی اسپورت - اولین دربی منچستر در فصل جدید فوتبال انگلیس در تاریخ 10 سپتامبر (20 شهریور) برگزار می‌شود و به این ترتیب پپ گواردیولا و ژوزه مورینیو برای اولین بار از سوپرجام اروپای سال 2013 - زمانی که گواردیولا سرمربی بایرن‌مونیخ بود و مورینیو سرمربی چلسی - با یکدیگر روبه‌رو می‌شوند. پپ گواردیولا که تیمش پس از وقفه مسابقات ملی برای اولین بازی مربیگری در دربی شهر منچستر و رویارویی دوباره با ژوزه مورینیو را تجربه خواهد کرد، مدعی شد که هنوز هیچ یک از بازی‌های این فصل همشهری قرمزپوش را ندیده است.
 
شاگردان هر دو مربی همه بازی‌های خود را در این فصل برده‌اند اما کار منچسترسیتی با توجه به اینکه میهمان محسوب می‌شود سخت‌تر است. گواردیولا با اشاره به این بازی به خبرنگاران گفت: هنوز بازی‌های این فصل منچستریونایتد را ندیده‌ام اما 10 روز وقت دارم که این کار را انجام دهم. در این 10 روز همچنین فرصت خواهم داشت که (فیلم) بازی‌های بورسیا دورتموند - رقیب من‌سیتی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان - و سایر تیم‌ها را ببینم. در اولدترافورد باید عملکرد حیرت‌آوری را به نمایش بگذاریم تا پیروز شویم. می‌توانم جوی که شکل می‌گیرد را تصور کنم. من منتظر تجربه کردن حضور در چنین دیداری هستم.
 
سرمربی پیشین بایرن‌مونیخ و بارسلونا اعتراف کرد که ترجیح می‌داد تیمش پیش از وقفه بازی‌های ملی با منچستریونایتد روبه‌رو می‌شد نه بعد از آن: «اگر قرار بود ما سه چهار روز دیگر با من‌یونایتد بازی کنیم، مشکلی نبود و به آنجا می‌رفتیم. حالا اما بازیکنان ما باید به اردوی تیم‌های ملی‌شان بروند و ما هرگز نمی‌دانیم که برای آنها چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.»

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-08-30 10:27:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر