فهرست
شهاب گردان: من چکاره ام که نگذارم رحمان به جام جهانی برود /طرفدار واقعی بارسا منم که در باخت هم دوستش دارم/ حاج صفی و ابراهیمی رئالی اند، برایم کری خواندند
شهاب گردان: من چکاره ام که نگذارم رحمان به جام جهانی برود /طرفدار واقعی بارسا منم که در باخت هم دوستش دارم/ حاج صفی و ابراهیمی رئالی اند، برایم کری خواندند

شهاب گردان: من چکاره ام که نگذارم رحمان به جام جهانی برود /طرفدار واقعی بارسا منم که در باخت هم دوستش دارم/ حاج صفی و ابراهیمی رئالی اند، برایم کری خواندند

آی اسپورت- در روزهای بازگشت به دروازه سپاهان و درخشش در این تیم هم سعی می کند کمتر حرف بزند. تمرکزش را گذاشته روی موفقیت در بازی مقابل الهلال. می گوید از بازی در ورزشگاه الهلال یا همان لانه زنبور معروف، خاطرات خوبی دارد. شهاب گردان امیدوار است این خاطرات خوب دوباره تکرار شوند. با او پس از انجام چند بازی خوب در ترکیب سپاهان گفتگو کردیم.

_ در چند بازی گذشته آنقدر خوب کار کردی که باعث شدی رحمان احمدی همچنان نیمکت نشین بماند. خیلی ها می گویند شهاب گردان، شاید رحمان را از حضور در جام جهانی محروم کند...

من؟ من چکاره ام که نگذارم رحمان به جام جهانی برود؟ نظر سرمربی سپاهان است که من بازی کنم و رحمان بازی نکند. من بعد از مدتها توانستم بازی کنم و خوشبختانه کادر فنی سپاهان هم از عملکردم راضی است. لان هم اگر نیمکت نشین شوم حرفی نمی زنم. درست مثل هفته هایی که بازی به من نمی رسید اما حرف نمی زدم و اعتراضی نمی کردم. الان هم دوست دارم که رحمان احمدی به جام جهانی برود و فکر می کنم که این اتفاق هم رخ خواهد داد.

_ این روزها آماده ای. درست برعکس خیلی از بازیکنان که وقتی برای مدتی طولانی ، بازی به آنها نمی رسد تمرین را رها می کنندئ و کلا بی خیال فوتبال می شوند. تو تمرینات منظمت را  وقتی که نیمکت نشین بودی هم ادامه می دادی؟

چرا که نه. می توانید از کادر فنی سپاهان رسید. من تمرینات اختصاصی هم انجام می دادم تا فرصت بازی به من برسد. فرصت کمی دیر به من رسید اما از آن به نحو احسن استفاده کردم و توانستم بازی را بگیرم.

_ سپاهان از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود می کند؟

کار سختی داریم اما ناامید نیستیم. چند هفته ای است که تیم ما فوق العاده بازی می کند. اگر می توانستیم در طول فصل هم همیطور کار کنیم شک نکنید با اختلاف امتیاز قهرمان لیگ می شدیم. فکر می کنم برای بازی مقابل الهلال در ریاض، اگر سپاهان همین چند هفته باشیم می توانیم به پیروزی برسیم و از مرحله گروهی صعود کنیم.

_ برد مقابل الهلال در زمین حریف سخت نیست؟

گفتم که سخت است اما غیرممکن نیست. به شخصه سابقه بازی کردن مقابل الهلال را دارم که یکی از خاطرات خوب دوران فوتبالم محسوب می شود.

_ با ذوب آهن؟ همان دیداری که ضربه پنالتی حریف را مهار کردی؟

آن بازی که پنالتی را مهار کردم در اصفهان برگزار شد. اما بازی برگشت همان سال، در ریاض توانستیم الهلال را با نتیجه یک- صفر ببریم و به مرحله نیمه نهایی صعود کنیم. جو وحشتناکی بر ورزشگاه الهلال که معروف به لانه زنبور است حاکم بود اما موفق شدیم حریف قدرتمند خود را شکست بدهیم. الان هم امیدوارم این اتفاق دوباره رخ دهد و خاطره خوب من تکرار شود.

_ تو طرفدار بارسلونا هستی یا رئال مادرید؟

متاسفانه بارسلونا. البته در اصل بایرن مونیخ اما در اسپانیا بارسلونا! 

_ تیمتان خوب نتیجه نگرفته!

این شکست ها را باید تحمل کنیم. فوتبال است و پیش می آید دیگر. چندین سال ما خوب بودیم و حالا گذاشته ایم رئالی ها کمی نفس بکشند. ضمن اینکه باید بگویم من از طرفداران واقعی بارسلونا هستم.

_ واقعا؟ چطور؟

طرفدار واقعی کسی است که در روزهای باخت هم طرفدار تیمش باشد. من هم هنوز بارسلونا را دوست دارم، حتی این روزها که مدام می بازد.

_ با بازیکنان سپاهان کل کل می کنی؟ مثلا وقتی بارسلونا به رئال باخت کسی برایت کری خواند؟

احسان حاج صفی و امید ابراهیمی رئالی تیر هستند . آنها فردای آن باخت به تمرین آمدند و برایم کری خواندند. من هم فقط به کری هایشان گوش کردم، چون باخته بودیم و حرفی نمی توانستم بزنم

     
آی اسپورت
2014-04-19 15:50:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر