فهرست

دعوت پروین از هواداران: با پرچم ایران به آزادی بروید

آی اسپورت - علی پروین روز گذشته به تماشای تمرین تیم ملی رفت تا حمایت خودش را از این تیم اعلام کند. سرمربی اسبق پرسپولیس و تیم ملی ایران در گفتگو با سایت فدراسیون از اتفاقات دیروز صحبت و از هواداران خواست روز پنج شنبه ورزشگاه آزادی را پر کنند:
 
*تیم ملی پنج شنبه بازی حساسی را مقابل قطر خواهد داشت. به همین خاطر بعد از دعوتی که فدراسیون فوتبال و افشین پیروانی انجام دادند، فرصت را خوب دیدم تا در تمرین تیم ملی حاضر شوم و به بازیکنان و کادر فنی خسته نباشید بگویم. روز گذشته کل تمرین تیم ملی را از نزدیک دیدم و فکر می کنم بچه‌ها خیلی خوب و سرحال هستند و آماده‌اند که مسابقات خودشان را آغاز کنند. ماشاءالله تیم خیلی سرپا و آماده بود و من از تماشای تمرین تیم ملی لذت بردم. فکر می‌کنم در تیم ملی همه چیز آماده پیروزی برابر قطر است. خوشبختانه روحیه بازیکنان هم خیلی بالا بود و مشخص است که به غیر از مسائل بدنی روی مسائل روانی آنها هم کار کرده‌اند و این مساله می‌تواند در بازی برابر قطر خیلی به تیم ملی کمک کند.
 
*به لحاظ سرمایه گذاری فوتبال قطر و دیگر کشورهای عربی از ما جلوتر هستند اما ما چیزهایی داریم که کشورهایی مثل قطر از آن محروم هستند. مثلا تماشاگر موضوعی است که کشورهایی نظیر قطر از آن محرومند. اما ما تماشاگرانی داریم که همیشه در بازی‌های بین‌المللی پشت تیم‌های ایرانی هستند. تیم ملی هم که گل سر سبد فوتبال ایران است و همه از این تیم حمایت می‌کنند. من خودم پنج شنبه حتما به ورزشگاه آزادی می‌روم تا بازیکنان را حمایت کنم و همین جا هم از همه هواداران به ویژه هواداران پرسپولیس می‌خواهم پنج شنبه با پرچم ایران به ورزشگاه آزادی بیایند و تیم ملی را حمایت کنند. هر کس ایران را دوست دارد به ورزشگاه بیاید و تیم ملی را تشویق کند. تماشاگران بدانند حمایت حضوری آنها در ورزشگاه خیلی به بازیکنان روحیه و انگیزه می‌دهد. همه باید بدانیم داشتن یک تیم ملی خوب به لیگ هم کمک می‌کند و مطمئن باشید با موفقیت تیم ملی، لیگ هم با کیفیت‌تر و جذاب‌تر خواهد شد.
 
*فوتبال ایران به مربیان بزرگی چون کی‌روش نیاز دارد. باید چنین مربیانی را به فوتبال ایران بیاوریم که به فوتبال‌مان چیزی اضافه کنند و بچه‌های ما زیر نظر این مربیان کار یاد بگیرند نه اینکه مربیان درجه دو یا سه بیاوریم که تازه اینجا خودمان به آنها کار یاد بدهیم. من همیشه مخالف مربی درجه دو خارجی هستم اما کی‌روش مربی درجه دو نیست و باید باز هم مربیانی چون او را به فوتبال ایران اضافه کنیم. بودن مربیانی چون کی‌روش باعث می شود دانش فنی مربیان جوان فوتبال ما مثل افشین پیروانی بالاتر برود و این به پیشرفت فوتبال‌مان کمک می‌کند.
 
*تیم ملی بازی مهمی برابر قطر دارد اما من با شرایطی که در تیم ملی دیدم مطمئن هستم قطر را می‌بریم تا بازیکنان با روحیه خوب به مصاف چین بروند. دیدار برابر چین سخت خواهد بود چرا که هم فاصله کمی بین این دو بازی وجود دارد و هم اینکه بازی در چین برگزار می‌شود و همین کار را مشکل‌تر خواهد کرد.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-08-30 11:59:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر