فهرست

حمایت قاطع اعضای تکواندو از پولادگر؛ رئیس ماندنی است

آی اسپورت- باوجود نتایج ضعیف تکواندوکاران در المپیک، روسای هیات‌های تکواندو سراسر کشور با صدور بیانیه‌ای از محمدپولادگر حمایت کردند. به دنبال نتایج ضعیف تکواندوکاران در المپیک ریو، روسای هیات‌های تکواندو سراسر کشور با صدور بیانیه‌ای ضمن قبول عملکرد ضعیف از محمد پولادگر، ورزشکاران و مربیان تیم ملی حمایت کردند.


متن بیانیه که "نسیم آنلاین" آن را منتشر کرده به شرح زیر است:


"بسم الله الرحمن الرحیمملت بزرگ ، شریف و فهیم ایران اسلامی
با سلام و احترام،
بر هیچ دیده آگاه و منصفی پوشیده نیست که در طی دو دهه گذشته فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران با استعانت از درگاه حضرت احدیت و با نگاه ارزش محور خویش افتخارات فراوانی را در عرصه های مختلف برای شما ملت شریف به ارمغان آورده و اطمینان داریم حافظه تاریخی ملت بزرگ، زحمات فرزندان خویش را هیچ گاه از یاد نخواهد برد. کسب دو عنوان قهرمانی جهان که مزین به پیام ارزشمند رهبر معظم انقلاب گردید بیانگر برنامه ریزی صحیح و مدبرانه این فدراسیون و مدیران خدوم آن بوده است. با نگاهی اجمالی به مهمترین افتخارات کسب شده از جمله قهرمانی جهان در رده سنی نونهالان در دو بخش دختران و پسران ، قهرمانی جهان در رده سنی نوجوانان در بخش دختران ، نایب قهرمانی جهان در رده سنی نوجوانان در بخش پسران، کسب عنوان ارزنده قهرمانی در بازیهای آسیایی ومسابقات قهرمانی آسیا و کسب افتخارات ارزشمند در ادوار گذشته المپیک، حضور مقتدرانه بیش از هفده سال بر سکوهای قهرمانی جهان و همچنین کسب اولین مدال المپیکی تاریخ ساز ورزش کشور در بخش بانوان مبین برنامه ریزی هوشمندانه و توجه به زیر ساخت های اساسی ورزش کشور توسط فدراسیون تکواندو بوده است. ما خود نیز بر این باوریم که علیرغم همه تلاش های صورت گرفته، نتایج کسب شده در المپیک گذشته آنچنان که زیبنده شما مردم عزیز کشورمان بود محقق نگردید و یقینا" با بررسی های همه جانبه و آسیب شناسی این موضوع در رفع نقاط ضعف و کاستی ها با جدیت کامل تلاش خواهیم کرد. اما آنچه که این روزها دل خانواده بزرگ تکواندو کشور را به درد آورده است هجمه ها و نقدهای غیر منصفانه ای است که بر این خانواده روا داشته می شود! آیا شایسته است فدراسیونی که مدیر موفق آن همواره در طول سالهای متمادی به عنوان مدیریت اخلاق مدار ورزش کشور در حوزه های مختلف مورد تقدیر قرار گرفته است این گونه مورد بی مهری و اهانت های ناصواب قرار گیرد؟.
آیا شایسته است قهرمانان با اخلاق و مربیان زحمتکش تکواندو که همواره با کسب افتخارات بزرگ موجبات شادی مردم عزیزمان را فراهم آورده اند اینچنین مورد کم لطفی قرار گیرند؟!
لذا ما روسای هیاتهای تکواندو سراسر کشور به نمایندگی از این خانواده بزرگ ضمن حمایت همه جانبه خود از مدیران ، مربیان و قهرمانان شایسته تکواندو کشورمان انتظار داریم همچون گذشته با حمایتهای همه جانبه خود موجبات افتخار آفرینی ها و موفقیتهای مجدد در عرصه های مختلف را فراهم آورید.
با تجدید احترامروسای هیات‌های تکواندو سراسر کشور"

روسای هیات‌های استانی مهمترین اعضای مجمع عمومی فدراسیون تکواندو هستند و با حمایت آن‌ها از پولادگر امکان تغییرات در این فدراسیون وجود نخواهد داشت. فدراسیون تکواندو یکی از ۵ فدراسیونی به شمار می‌رود که رئیس فدراسیون رئیس مجموع عمومی هم هست و با این شرایط به نظر نمی‌رسد چنین تغییری در دستور کار مجمع قرار بگیرد.
محمد پولادگر دو سال پیش به عنوان رئیس فدراسیون تکواندو انتخاب شد و تا دو سال آینده فقط در صورتی کنار می‌رود که استعفا بدهد.
کدخبر: 9407
  ۷  
آی اسپورت
2016-08-30 13:30:00
نظر دهید
۷ نظر
-
سه شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۵، ۱۳:۴۵
بله!!!!
-
سه شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۵، ۱۳:۵۰
مملکت چاپلوسان
-
سه شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۵، ۱۳:۵۷
اینا همشون منتصب رئیش فدراسیون هستن معلومه که حمایت میکنن.چون جایگاه خودشون به خطر میفته.متاسفانه ایشون تا زنده باشه و خودش نحواد کنار نمیره.اما بر کسی پوشیده نیست که لایق تر از ایشون زیاد هستن،البته این به معنی کتمان زحمات و تاثیرات مثبت پولادگر نیست چون ایشون نکات مثبتی هم داشته اما واقعا الان زمان تغییره و باید روح تازه ای به کالبد تکواندو دمیده بشه.
-
سه شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۵، ۱۵:۴۳
نوکران به اربابشان رای مثبت دادند ، لابی بازی و باند بازی و نالایق سالار ی تمام پستهای ایران راگرفتن
میثم
سه شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۵، ۱۷:۱۹
خلایق هر چه لایق
-
سه شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۵، ۲۱:۱۶
چون ترس از برکناری داشتن حمایتش کردن
بینام
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵، ۱۵:۴۸
اینجا رو:
««آیا شایسته است قهرمانان با اخلاق و مربیان زحمتکش تکواندو که همواره با کسب افتخارات بزرگ موجبات شادی مردم عزیزمان را فراهم آورده اند اینچنین مورد کم لطفی قرار گیرند؟!»»

فلان فلان شده های چاپلوس، رضا مهماندوست که قهرمان بود و مربی جزو این قانون حساب نمیشه که باهاش اونجوری کردید؟

خاک بر سرتون کنند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر