فهرست

قلعه‌نویی: بازیکنان بومی قطر هم خوب هستند

آی اسپورت- صحبت‌های امیر قلعه‌نویی در مورد اولین بازی تیم ملی در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی روسیه مقابل قطر را می‌خوانید.


× من یک سال در قطر فوتبال بازی کردم. آنها نسبت به سال‌های گذشته در فوتبال پیشرفت کرده‌اند و اعتقاد دارم که تیم ملی ایران به هیچ عنوان نباید قطر را دست‌کم بگیرد. قطر بازیکنان چندملیتی در اختیار دارد و حتی بازیکنان بومی این تیم هم کیفیت خوبی دارند.

× امیدوارم در این مسابقه با حضور پررنگ هواداران تیم ملی و استفاده از شرایط میزبانی، سه امتیاز را بگیریم. پیروزی در شروع مسابقات می‌تواند یک امتیاز بسیار مثبت برای ایران باشد و امیدوارم که تیم ملی گام اول را محکم بردارد.

× مطمئناً هر مربی براساس تفکرات خودش در این زمینه تصمیم می‌گیرد. ما باید به ایده‌های کادر فنی تیم ملی احترام بگذاریم، ولی نظر شخصی من این است که قرار گرفتن در شرایط بازی از اردو و تمرین بهتر است. ما می‌توانستیم به‌جای این اردوی طولانی سه بازی تدارکاتی خوب انجام دهیم و تحت‌ِفشار قرار بگیریم، ولی باز هم تأکید می‌کنم که مهم‌تر از همه چیز، تصمیم کادر فنی تیم ملی است.

× به‌هر حال در تعطیلی مسابقات باید بازی‌های دوستانه انجام دهیم تا در شرایط بازی قرار بگیریم. ماشین‌سازی تیم خوبی است که فرصت‌های خوبی برای گل زدن داشت، ما هم شرایط خوبی داشتیم و چند فرصت را از دست دادیم.
کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-08-30 16:19:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر