فهرست
پرسپولیس به فیفا:مارکو باید در فدراسیون خودمان طرح دعوی می کرد
پرسپولیس به فیفا:مارکو باید در فدراسیون خودمان طرح دعوی می کرد

پرسپولیس به فیفا:مارکو باید در فدراسیون خودمان طرح دعوی می کرد

آی اسپورت - مارکو سپانوویچ خرید عجیب و غریب ابتدای فصل گذشته پرسپولیس که توسط دایی انتخاب شد اما تنها در یک بازی به میدان رفت و بعد از اخراج محترمانه آنقدر کنار تیم ماند تا پولش را بگیرد و برود مدتی قبل بعد از معطلی دو ماهه و نرسیدن به پولش به کشور خود بازگشت و البته به فیفا شکایت کرد تا  حق و حقوش را از پرسپولیس بگیرد.
بعد از این شکایت حالا نماینده حقوقی باشگاه پرسپولیس در دفاعیه ارسالی برای فیفا، با توجه به مفاد قرارداد این بازیکن  با باشگاه خواهان ارجاع این پرونده به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شد.
مصطفی شکری در این خصوص گفت:« در پی دادخواستی که مارکو سپانوویچ در فیفا مطرح کرد، ما لایحه دفاعیه‌ای را تنظیم کردیم. ارزش قرارداد این بازیکن 200 هزار دلار بود که 80 دلار آن را دریافت کرد و در شکایت خود خواهان دریافت 120 هزار دلار دیگر شد.»
وی افزود:«دفاعیه ما نیز بر سه اصل استوار است؛ اول اینکه طبق قراردادی که مورد قبول خود بازیکن است، اولین مرجع رسیدگی به اختلافات، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران است که از کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فیفا خواسته‌ایم این مساله را لحاظ کرده و پرونده ارجاع شود. نکته بعدی این است که بازیکن طبق قرارداد و طبق آئین‌نامه‌های خود فیفا اجازه نداشته همکاری خود را یک طرفه و پیش از پایان فصل قطع کرده و قرارداد را فسخ کند که ما در این باره ادعای متقابلی را مطرح کردیم. نکته آخر هم این است که وقتی بازیکن قبل از پایان فصل همکاری خود را قطع کرده است طبعا تمام مبلغ قرارداد به وی تعلق نمی‌گیرد.»
     
آی اسپورت
2014-04-19 16:39:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر