فهرست

دلیل رفتن لوبانف از پرسپولیس: پیشنهاد بی شرمانه قطری

آی اسپورت - با گذشت چند هفته از جدایی لوبانف از پرسپولیس راز جدایی ناگهانی این دروازه بان ازبکستانی برملا شده است. این دروازه بان که قبول کرده بود در پرسپولیس فصل قبل ذخیره سوشا مکانی باشد و این فصل هم روی نیمکت علیرضا بیرانوند بنشیند، بعد از اردوهای پیش فصل، ناگهان نیمکت نشینی را بهانه کرد و از پرسپولیس جدا شد اما حالا مشخص شده انگار نیمکت فقط بهانه بوده است!
به نوشته رادنیوز، روزنامه خبرورزشی در شماره امروز خود با تیتر پیشنهاد بیشرمانه از یک راز پرده برداشت. گویا قطری ها دنبال هوایی کردن لوبانف بودند و به یک واسطه ایرانی 150 هزار یورو پرداختند تا با لوبانف قرار بگذارد و به او یک میلیون یورو رشوه بدهد تا در بازی قطر و ازبکستان که هفته آینده در مرحله نهایی رقابتهای انتخابی جام جهانی روسیه در دوحه به مصاف هم می روند، گل بخورد و باعث شکست تیم ملی کشورش شود. گویا این واسطه لو می رود و در تهران دستگیر می شود و ریز مکاتبات او در اختیار فدراسیون فوتبال قرار می گیرد و فدراسیون وقتی می خواهد موضوع را پیگیری کند، باخبر می شود لوبانف از پرسپولیس رفته است!
به گفته یکی از کارکنان فدراسیون فوتبال، معلوم نیست واسطه ای که 150 هزار یورو گرفته بود تا به لوبانف رشوه یک میلیون یورویی بدهد، قادر به انجام این کار شده یا نه اما لوبانف بعد از دستگیری آن واسطه در ایران نمانده و به ازبکستان برگشته است! لوبانف دروزاه بان اول تیم ملی ازبکستان است و ازبکستان هم مثل قطر در گروه ایران حضور دارد و برای صعود به جام جهانی با ایران، قطر، کره جنوبی، چین و سوریه رقابت خواهد کرد.


کد خبر: 9408
  ۴  
آی اسپورت
2016-08-31 07:55:10
نظر دهید

۴ نظر
مکتب انسان ساز شاهین
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵، ۱۱:۱۱
چرت و پرت محض
-
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵، ۱۱:۲۰
لنگی ورشوه با هم اجینن
Alireza
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵، ۱۳:۲۷
بازم خبر الکی ... واقعا متاسفم وقت مردم رو با این اخبار مزخرف میگیرین
-
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵، ۱۵:۴۴
کماکان داستان های تخیلی از این سایت ....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر