فهرست

چرا برانکو و قلعه نویی بیانیه مشترک ندادند؟

آی اسپورت - از آن جایی که طی ماه های اخیر کارلوس کی روش یک درگیری لفظی با برانکو ایوانکوویچ داشته و در پی حمایت امیر قلعه نویی از برانکو، کی روش پای قلعه نویی را هم به این مجادله کلامی کشیده بود، فدراسیون فوتبال برای ایجاد فضای آشتی ملی از برانکو و قلعه نویی خواهش کرد به نفع تیم ملی یک بیانیه بدهند و از تیم ملی در تقابل با قطر حمایت کنند. مهدی تاج در همین خصوص با قلعه نویی صحبت کرد و همچنین از علی اکبر طاهری خواست از طرف او با برانکو حرف بزند اما سرمربیان تراکتور و پرسپولیس از انتشار بیانیه مشترک خودداری کردند.
برانکو گفت دلیلی ندارد بیانیه بدهد و فقط در مصاحبه اش از تیم ملی حمایت می کند. برانکو سر قول خود ماند و این کار را کرد و البته در صفحات اجتماعی هم این کار را ادامه داد. قلعه نویی هم یک بیانیه انفرادی نوشت که در آن ضمن تشکر از دعوتش به تماشای بازی ایران و قطر، از تیم ملی حمایت کرد. حالا این سوال ایجاد می شود که چرا برانکو و قلعه نویی بیانیه مشترک ننوشتند؟ برابر با شنیده های ما، به دو دلیل ... جام نیوز در توضبح این موضوع نوشته: اول اینکه پرسپولیس و تراکتور دو هفته بعد با هم بازی دارند و آنها نمی خواستند در آستانه بازی حساس شان سوتفاهم یا شائبه ای در خصوص توافق دو باشگاه پیش بیاید و دوم این که برانکو و قلعه نویی از رفتار کی روش مطمئن نبودند و می گفتند امکان دارد او واکنشی نشان بدهد که به ضرر آنها باشد. بدین ترتیب آنها ترجیح دادند حرف مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال را نصف و نیمه گوش بدهند و در اقدامی جداگانه از تیم ملی حمایت کنند.کد خبر: 9408
  ۲  
آی اسپورت
2016-08-31 08:26:34
نظر دهید

۲ نظر
-
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵، ۰۹:۲۹
چون قبلا این گه خوری را کرده اند و تکراری است!!!!!
امید
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵، ۱۰:۵۵
دلیل اصلی اینه این دو مربی چه وجه اشتراکی دارند که باهم بیانیه بدهند!!؟ فقط منتقد کیروش بودند. ضمن اینکه برانکو اهل زد و بند و باندبازی و حقه بازی و عقده بازی نیست. برانکو یه مربی بین المللی و یک شخصیت مستقل است.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر