فهرست
سرمربی فصل آینده پرسپولیس کیست؟
سرمربی فصل آینده پرسپولیس کیست؟

سرمربی فصل آینده پرسپولیس کیست؟

آی اسپورت – علی دایی  با پرسپولیس به نایب قهرمانی لیگ برتر رسید و سهمیه آسیا را گرفت تا منتقدانش  برای ردیف کردن بهانه ها و ایرادات او پشت سر هم  دست به عصا جلو بروند .

هر چند فوتبالی که پرسپولیس با این همه بازیکن خوب ارائه می داد تماشاگر پسند نبود و ایرادات فنی زیادی داشت اما با توجه به حاشیه ها و مشکلات مال باشگاه و داستان اعتصاب ها  نتیجه نهایی بد نبود.
البته نتیجه به خوبی آنچه دایی و شاگردانش هم می گویند خوب نیست و طبیعی است که نایب قهرمانی هیچ وقت اندازه قهر مانی ارزش نخواهد داشت.با این حال جدا از اینکه دایی طبق قراردادش  در پرسپولیس می ماند یا نه باید منتظر روشن شدن تکلیف باشگاه از سوی وزارت ورزش بود.
ظاهرا قرار است تا انتهای هفته جاری ترکیب جدید هیات مدیره باشگاه مشخص شود و پس از  آن مدیرعامل  جدید روی کار بیاید.در واقع باید تا زمان انتصاب و تعیین نقشه مدیرعامل جدید باشگاه منتظر ماند و دید آیا او حاضر است با علی دایی و قرارداد سنگینش ادامه دهد  یا  دوباره تغییراتی در راه است.
در حال حاضر دایی  طبق قراردادش خود را سرمربی فصل آینده پرسپولیس می داند اما فقط به گفتن این جمله که « هیچ چیز معلوم نیست» اکتفا  می کند اما ظاهرا قرار گذاشته تا 10 خرداد ماه تمرینات فصل جدید را شروع کند .
     
آی اسپورت
2014-04-19 16:58:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر