فهرست

توهم منصوریان درباره خرید بمب‌های بازار نقل و انتقالات

آی اسپورت - بازی با پیکان که با تساوی یک بر یک به پایان رسید، علیرضا منصوریان با خشم وارد رختکن شد و شروع به انتقاد تند از بعضی از بازیکنانش کرد. او نوک پیکان را متوجه بختیار رحمانی، وریا غفوری و کاوه رضایی کرد. به اعتقاد منصوریان این بازیکنان هنوز نتوانستند با جو استقلال اخت بشوند و یکی از دلایل ناکامی این تیم عملکرد ضعیف آنهاست. سرمربی استقلال در مصاحبه هایش هم به صورت تلویحی هم به این موضوع اشاره کرد و گرفتن مجتبی حقدوست که هم پست رحمانی به حساب می آید هم پیرو همین نارضایتی است. اما آیا واقعا گفته های منصوریان صحیح است؟
 
او احتمالا بازی های چند فصل قبل این بازیکنان را به ذهن سپرده و خبر ندارد اینها هر کدام فصل قبل از بازیکنان افت کرده تیمشان به حساب می آمدند. رحمانی بعد از عمل رباط صلیبی دیگر هرگز بازی های درخشانش را در فولاد تکرار نکرد. او فصل قبل در تراکتورسازی از بدترین بازیکنان بود و حتی در مقطعی از نیمفصل، امیر قلعه نویی دستور حضور او را در پادگان صادر کرد. رحمانی اگر چه در بازی های پایان فصل کمی بهتر شد اما نگاهی به عملکردش نشان می دهد او تقریبا امروز همان نمایشی را ارائه می دهد که فصل قبل در چنین روزهایی در تراکتورسازی به نمایش می گذاشت. از این رو بود که قلعه نویی هیچ اصراری برای ماندن بختیار نکرد و به نوعی راه او را برای خروج از تراکتور باز گذاشت. فصل قبل همه بار تراکتورسازی در میانه میدان روی دوش سروش رفیعی بود و از این رو هواداران تراکتور حتی علیه بختیار شعار هم دادند.
 
بازیکن دیگر کاوه رضایی است که در 30 بازی فصل گذشته تنها 6 گل به ثمر رساند. یحیی گل محمدی فصل قبل به رضایی اعتماد کرد اما کاوه تقریبا ماهی یکی دو گل بیشتر نمی زد و علی رغم اسم بزرگش، ذوب آهن هیچ تمایلی برای تمدید قراردادش نداشت. کاوه هم فعلا روی همان مدار است و فعلا در 4 مسابقه تنها یک گل زده است. آماری شبیه به عملکرد فصل قبلش.
 
وریا غفوری یکی از بازیکنان افت کرده سپاهان بود که در مقطعی از فصل حتی نیمکت نشین هم شد او به دفعات مصدوم شد و تنها شانس خوبش اعتنماد کی روش به اوست. این خوش شانسی همچنان ادامه دارد و با وجود این نمایش های ضعیف به تیم ملی فوتبال دعوت شده است. تکلیف آرش افشین و محمدحسین کنعانی زادگان هم که خیلی روشن تر از موارد فوق است و نیازی به توضیح واضحات درباره خرجی که این بازیکنان روی دست استقلال گذاشته اند، نیست.
 
شاید بهتر بود منصوریان سراغ جذب ستاره های تاثیرگذار لیگ پانزدهم می رفت نه بازیکنانی که ققط نام بزرگی در لیگ قبل داشتند و از قضا همگی از ضعیف ترین بازیکنان تیم خود بودند. حالا استقلال از جیب بیت المال هزینه چند میلیارد تومانی کرده، آن هم برای بازیکنانی که درجه دو هستند نه ستاره واقعی. استقلالی ها حالا متوجه شده اند که بازیکنانی که آن ها را به عنوان بمب های نقل و انتقالات خریده اند، اصلا نشانی از یک بازیکن درجه یک ندارند. البته منصوریان امید دارد که این بازیکنان به روزهای اوج خود برگردند فعلا که در چهار هفته سپری شده، چیزی غیر از این رخ داده است.

منبع: بولتن نیوز
  ۴  
آی اسپورت
2016-08-31 10:29:09
نظر دهید

۴ نظر
اسمان
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵، ۱۰:۵۲
برانکو با مطرح کردن کاوه بختیارووریا درحقیقت منصوریانو گول زد والا برانکو نمی خواست اینارو جذب کنه.
مکتب انسان ساز شاهین
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵، ۱۱:۰۷
منصوریان بی تجربه بود و جوگیر... می خواست چشم بازار را کور کند، اسمهای بزرگ را خرید، بادکنک های توخالی وگرنه هر آدمی که دوزار فوتبال می فهمید تایید می کرد بختیار خیلی معمولیه... کنعانی و حسینی دروازه ملوان هم تیم رو فرستادند دسته دوم... افشین هم از ملوان کنار گذاشته شد... علیرضا قربانی تنها بازیکن قابل اعتنایی است که استقلال جذب کرده...
2ستاره تو اسیا
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵، ۱۱:۲۵
حقایق تلخ. قبل از شروع لیگ هی گفتیم تیم ضعیف تر از فصل پیش شده هوادارا شروع میکردن فحش دادن. حالا کیفشو ببرید!
-
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵، ۱۸:۲۲
وقتی خریدهاشو از لیست جعلی برانکو انجام میده همین میشه!
طفلک منصوریان چه رو دستی خورد از برانکو
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر