فهرست

خبر عجیب از تیراندازی؛ پول بدهید در اردو بمانید!

آی اسپورت - در شرایطی که اردوهای تیم ملی جوانان و بزرگسالان در محل فدراسیون برپاست، خبرهایی نا امید کننده ای از اردوها به گوش می رسد. فدراسیون تیراندازی پیش از این بارها چند تن از ملی پوشان تیراندازی را با هزینه شخصی به مسابقات اعزام کرده است. اما این بار این فدراسیون دست به اقدام عجیبی زده و برای تیراندازان جوان اردویی با هزینه شخصی بر پا کرده است.
 
تیراندازانی که آینده ساز این رشته هستند باید روزی بیش از ۵۰ هزار تومان هزینه کنند تا در اردوها بمانند. هرکس این پول را ندهد در اردو نیز جایی ندارد زیرا فدراسیون هزینه بر پایی اردو ندارد. هر تیرانداز برای اردوی ۱۰ روز باید ۵۰۰ هزار تومان برای غذا، خوابگاه، ساچمه و فشنگ هزینه کند. این در حالیست که خوابگاه فدراسیون تیراندازی متعلق به این فدراسیون است و حتی با اجاره خوابگاه به رشته های دیگر از این خوابگاه در آمد زایی هم می کند. گرفتن هزینه خوابگاه از تیراندازنی که از سوی خود فدراسیون دعوت شدند، جای سوال دارد.
 
بیشتر نفرات حاضر در اردوی تیم ملی تیراندازی جوانان از چهره های پر امید این رشته هستند. پای صحبت آنها که می‌نشینی همگی می‌گویند از هزینه کردن در این رشته خسته شده اند و حتی می خواهند این رشته را کنار بگذارند. رشته ای که باید از حالا به فکر المپیک توکیو ۲۰۲۰ باشد اما شروع بدی برای المپیک داشته است و جوانانی که امید حضور در المپیک بعدی را دارند از حالا باید نگران هزینه ها باشند.

منبع: ایسنا
     
آی اسپورت
2016-08-31 11:30:19
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر