فهرست

خبر خوب برای برانکو: احتمال نیمکت نشینی سیدجلال

آی اسپورت- از تمرینات اخیر تیم ملی در ایتالیا و اخباری که از این اردو رسیده می‌توان حدس زد که کی‌روش قصد دارد تغییراتی در خط دفاع ایجاد کند. این تغییرات شاید به نیمکت‌ نشینی جلال حسینی در تیم ملی برسد. مدافع ثابت تیم ملی که در این سال‌ها یار ثابت خط دفاعی تیم ملی بوده است اما شاید او هم جزء تغییر نسل آرام و بی سروصدای تیم ملی از ترکیب اصلی حذف شده و جای خود را به جانشینان جوانترش بدهد. البته چیزی که از تمرینات تیم ملی مشخص است این است که کی‌روش قصد دارد در قلب دفاع از یک بازیکن با تجربه و یک بازیکن جوانتر استفاده کند. ترکیبی مثل منتظری و پورعلی گنجی که در تمرینات بارها مورد آزمایش قرار گرفته است. منتظری و پورعلی گنجی هر دو در لیگ ستارگان قطر بازی می‌کنند و با بازیکنان حریف، بخصوص مهاجمان آن آشنایی کاملی دارند.

جلال حسینی در بازی با هندوستان که صدمین بازی ملی‌اش بود و هم‌تیمی‌هایش هم برنامه‌های ویژه ای برایش داشتند از ابتدا در ترکیب قرار نگرفت و در دقیقه 80 وارد میدان شد. اتفاقی که همه را متعجب کرد و احتمالا برنامه حذف آرام جلال حسینی از ترکیب اصلی تیم ملی از همان بازی شکل گرفته است.

البته خبر نیمکت‌نشینی جلال حسینی می‌تواند خبر خوبی برای برانکو و پرسپولیسی‌ها باشد. به هر حال امسال تیم ملی سال پرفشاری را پشت سر می‌گذارد و پرسپولیس هم در سه جام حضور دارد و این مساله برای مدافعی با سن و سال جلال حسینی یک ریسک بزرگ محسوب می‌شد. برخلاف کی‌روش، برانکو برای رهبر خط دفاعی‌اش هیچ آلترناتیو مطمئنی ندارد و مصدومیت او می‌تواند به قیمت از دست رفتن یک جام برای پرسپولیس تمام شود. به همین دلیل نیمکت‌نشینی این بازیکن در تیم ملی و استراحت بیشتر او حسابی قرمزها را خوشحال خواهد کرد.

با این حساب سیدجلال حسینی که این روزها برای پرسپولیس یک مهره کلیدی محسوب می‌شود باید روی نیمکت بنشیند و بازی رقبای خود را تماشا کند. البته بعید نیست در لحظات آخر تصمیم کی‌روش تغییر کند و سیدجلال در ترکیب اصلی حاضر شود. اتفاقی که با توجه به تمرینات اخیر تیم ملی بعید به نظر می رسد.




کدخبر: 9406
  ۲  
آی اسپورت
2016-08-31 14:44:17
نظر دهید

۲ نظر
ایمون زاید10103
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵، ۱۵:۳۹
کیروش ریسک نمیکنه
فیکسه
مکتب انسان ساز شاهین
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵، ۱۵:۴۴
سید جلال باید از تیم ملی خداحافظی کنه... برای ما پرسپولیسی ها سلامتی وی و تداوم موفقیت های پرسپولیس از همه چیز مهم تر است
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر